5 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zaletą społeczności WhatsApp jest przesyłanie wiadomości grupowych nad sterydami

Zaletą społeczności WhatsApp jest przesyłanie wiadomości grupowych nad sterydami

Nowa funkcja społeczności Whatsapp

Wyjaśnienie: WhatsApp

WhatsApp otrzymuje nowe funkcje, które pozwalają użytkownikom poszerzyć krąg znajomych lub zwiększyć ich niechęć do kręgu znajomych. Tak naprawdę wybór kupca.

Mark Zuckerberg, dyrektor generalny Meta, ogłosił planowaną funkcję o nazwie Społeczności w krótkim czasie Udostępnienie na Facebook W czwartek, mówiąc, że „dla głębszego poziomu interakcji wiadomości stały się centrum naszego cyfrowego życia”. Zuckerberg powiedział, że społeczności są dziś udostępniane niektórym użytkownikom Whatsapp jako test i będą w pełni dostępne dla wszystkich użytkowników w nadchodzących miesiącach.

Nowa funkcja aplikacji umożliwia użytkownikom publikowanie w określonych czatach grupowych przeznaczonych dla określonych organizacji lub społeczności. W przeciwieństwie do zwykłego czatu WhatsApp, numery telefonów również nie będą dostępne dla wszystkich na czacie krawędź W wywiadzie z prezydentem WhatsApp Willem Cathcartem zauważono, że cała komunikacja jest szyfrowana, z wyjątkiem nazwy czatu i jego rozległej społeczności.

Nowa funkcja, taka jak Nextdoor, Slack i Facebook Messenger w jednym. Przykłady, które Meta pokazała w swoim pliku Kolejna reklama Dołącz wiele różnych czatów znajdujących się w tym samym budynku mieszkalnym. Pokazuje najnowsze rozmowy związane z pracą różnych zespołów w ramach grupy pomocy humanitarnej. Jedno ze zdjęć przedstawiało grupę rodziców w szkole, w tym czaty dla dzieci z różnymi klasami.

„Wierzymy, że społeczności ułatwią dyrektorowi zgromadzenie wszystkich rodziców szkoły w celu dzielenia się obowiązkowymi aktualizacjami i tworzenia grup dotyczących określonych zajęć, zajęć pozalekcyjnych lub potrzeb wolontariuszy” – czytamy w poście.

Przykłady nowej funkcji społeczności WhatsApp z różnymi parasolami społeczności, a także różnymi czatami grupowymi

Rysunek: nie żyje

A dla każdego, kto spędził czas w grupach rodzicielskich na Facebooku, prawdopodobnie możesz spodziewać się takiej samej ilości witriolu, nazywania imion i mylna informacja Możesz go również znaleźć w dowolnej społeczności internetowej, w której uczestniczą czyjeś dzieci.

„Wierzę, że wiadomości społecznościowe przyjmą podstawowe protokoły stojące za indywidualnymi wiadomościami i rozszerzą je, abyś mógł łatwiej komunikować się z grupami ludzi, aby wspólnie załatwiać sprawy” – powiedział Zuckerberg w swoim poście na Facebooku. Dodał, że funkcje oferowane na WhatsAppie prawdopodobnie zostaną przeniesione na Facebooka i Instagrama.

W poście ujawniono również, że dodatkowe aktualizacje pozwolą na udostępnianie plików do 2 GB, połączenia głosowe dla 32 osób, dodawanie emotikonów do poszczególnych postów oraz możliwość usuwania postów przez administratora. Z czasem będą wprowadzane nowe funkcje. Ani post, ani Zuckerberg nie dostarczyły pełnego harmonogramu, w jaki sposób funkcja zostanie zintegrowana z istniejącymi aplikacjami, ani czy pozwoliłaby istniejącym czatom grupowym stać się czatami społecznościowymi.

READ  Google w końcu załatało stary bałagan G Suite