25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zaginął Kanye West, mówi były menedżer biznesowy

Zaginął Kanye West, mówi były menedżer biznesowy

Zapomnij o Waldo… Gdzie jest Kanye? Przynajmniej o to pyta były menedżer biznesowy Yi.

Reklama

Wygląda na to, że ukrywał się od czasu, gdy biznesmen Thomas St John próbował dostarczyć mu dokumenty prawne.

Według doniesień St. John powiedział na rozprawie sądowej, że od tygodni nie może znaleźć producenta, który stał się raperem i projektantem mody, pozywając go za naruszenie umowy.

John twierdzi, że Kanye West zgodził się płacić mu miesięczne pełnomocnictwo, ale ponieważ obaj mieli „agresywne” spotkanie, West przestał mu płacić.

Przed wspomnianym spotkaniem obaj cieszyli się dobrą współpracą, a raper „Jesus Walks” poprosił go, by został dyrektorem finansowym Donda, jednej z jego firm.

Na tym nowym stanowisku firma St. John’s miała otrzymywać „miesięczną opłatę za utrzymanie” w wysokości 300 000 USD.

„[St. John] Trzeba to zapewnić [West] Nie porzucisz nagle relacji biznesowej, oprócz kosztów finansowych i ryzyka związanego z zaangażowaniem [West] jako klient. Pan St. John zaproponował jednak zawarcie umowy na co najmniej 18 miesięcy” – czytamy w pozwie.

Jednak biorąc pod uwagę ostatnie kłopoty finansowe Kanye… czy ktoś jest w szoku?

AllHipHop.com poinformował, że musi zapłacić byłej żonie po sfinalizowaniu rozwodu i ma problemy z finansowaniem renowacji swojej posiadłości w Malibu.

Kłopoty finansowe mieszkańca Chicago pojawiły się zaledwie kilka miesięcy po tym, jak zerwał kontakty z Gapem i Adidasem. Wzrosło z 6,6 miliarda dolarów do około 400 milionów dolarów.

Wycofanie koncentrowało się na kontrowersyjnych anty-czarnych, antysemickich komentarzach i innych nietypowych zachowaniach.

Niemożność znalezienia go przez menedżera Ye jest podobna do problemów, z jakimi borykali się jego byli prawnicy.

Greenberg Traurij próbuje Wycofać Zgodnie z radą, ale mieli problem ze zlokalizowaniem Kanye Westa i chcieli wysłać mu powiadomienie SMS-em.

READ  Ryk „RRR” dla bijących rekordy łuków – międzynarodowy box office – termin