18 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zadrapania i siniaki Philliesa po tych wszystkich zwycięstwach – NBC Sports Philadelphia

Zadrapania i siniaki Philliesa po tych wszystkich zwycięstwach – NBC Sports Philadelphia

MIAMI: Zdobywają zwycięstwa, ale piętrzą się też skaleczenia i siniaki.

W niedzielę drużyna Phillies próbowała zakończyć mecz bez Trey Turner (naderwanie ścięgna podkolanowego), Kyle’a Schwarbera (ból dolnej części pleców) i JT Realmuto.

Według menedżera Roba Thompsona kolano Realmuto „pęknęło”, ale zagrałby w niedzielę. Phillies ostrożnie podchodzą do swojego łapacza. Garrett Stubbs złapał Zacha Wheelera zaledwie szósty raz w ciągu trzech sezonów.

Thompson powiedział, że Stubbs zdobył bramkę dla Realmuto w dziewiątej rundzie sobotniego zwycięstwa 8:2, ale stało się tak tylko dlatego, że Phillies prowadzili pewnie. Realmuto pojawił się w niedzielę z bólem kolana i miał dzień wolny.

Schwarber powiedział w sobotę, że robi postępy i ma nadzieję wrócić w poniedziałek lub wtorek do Nowego Jorku. W poniedziałek na ShawnMania Phillies po raz czwarty z rzędu zmierzą się z leworęcznym miotaczem, więc Thompson może zdecydować się na zapewnienie Schwarberowi dodatkowego dnia w obu przypadkach.

Jeśli w poniedziałek dadzą Schwarberowi dodatkowy dzień, wygląda na to, że Nick Castellanos może po raz pierwszy w tym sezonie odnieść sukces dzięki lepszej obronie zewnętrznej Johana Rojasa na środku oraz Brandona Marsha i Cristiana Bache’a w rogach.

Bryce Harper, wyznaczony na niedzielnego pałkarza, po swoim pierwszym zamachu w sobotę wyglądał ponuro, a na następnym narzucie wykonał pół zamachu. Skończył na wyniku 0 na 4 po trzech uderzeniach, ale nie wyraził żadnego dyskomfortu w trakcie meczu ani po nim.

Thompson powiedział, że Harper zareagował, wślizgując się do boksu pałkarza. W tym sezonie drużyna Phillies czasami borykała się z błotnistymi wzgórzami i Thompson powiedział, że w sobotę w polu karnym było podobnie. Harper w kilku momentach meczu kopnął trochę gliny ze swoich butów na kopczyk miotacza przed rozpoczęciem połowy zmiany na boisku.