25 kwietnia, 2024

Wynik Cowboys vs. Bears: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty i analiza meczu z 8. tygodnia

Dak Prescott wyglądał prawie całkowicie na pierwszą połowę swojego drugiego startu, odkąd wrócił po złamanym kciuku, wykonując 16 z 20 podań na 180 jardów oraz dwa przyłożenia i przechwyty. Prescott miał również wynik doskoku z siedmiu jardów po posiadaniu pierwszego meczu. Cała jego produkcja plus wkład Tony’ego Pollarda pod nieobecność Ezekiela Elliotta z kontuzją kolana sprawiły, że Cowboys prowadzili Bears 28-17 w połowie.

The Cowboys zdobyli przyłożenia w swoich pierwszych czterech rundach jazdy po raz pierwszy od 16 tygodnia sezonu 2014. Pollard, wybrany przez Cowboys w czwartej rundzie w drafcie NFL 2019 z Memphis, celował w swoim czwartym rozpoczęciu kariery w tym tygodniu, z w sumie 67 jardów bójki na osiem dotknięć, w tym szybkie przyłożenie na 18 jardów, postawiło Dallas na szczycie 21-7 na początku drugiej kwarty.

Fields, obstawiając Bears w ich pierwszym posiadaniu, wykorzystał swoją szybkość, aby wprowadzić Chicago na planszę. Biegł cztery razy na 32 jardy, w tym trzy jardy przyziemienia w remisie rozgrywającym, aby uzyskać niedźwiedzie na tablicy wyników w ich późniejszym posiadaniu. Fields zrobił sobie przerwę krótko przed przerwą, po tym jak zablokował sobie drogę do rzutu rożnego Cowboys Travon Diggs, który został skasowany po bezlitosnym rzucie karnym na obronie Dallas Chauncey-Goleston. Kolejną grą było przyłożenie na 17 jardów do szerokiego odbiornika N’Keal Harry’ego, pierwszy wynik wybrany w pierwszej rundzie New England Patriots with the Bears.

Fields zakończył grę podaniem z 46 jardów i przyziemieniem oraz doskokiem 42 jardów i innymi punktami.

Czy Justin Fields i Crime Bears mogą dotrzymać kroku Dakowi Prescottowi i Cowboys? Czy kowboje będą mogli pochować niedźwiedzie? Aby się tego dowiedzieć, zajrzyj na nasz blog na żywo w trakcie gry, gdzie znajdziesz aktualizacje na żywo, najciekawsze momenty i analizy.

READ  Kim Mulkey z LSU nie ma zamiaru czytać aktualnego profilu swojej kariery w „Washington Post”.