15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wyłącznie: 57,8% uczestników rynku woli Bitcoin NFT od Ethereum!

Wyłącznie: 57,8% uczestników rynku woli Bitcoin NFT od Ethereum!

  • Dominacja Bitcoina spadła po tym, jak uczestnicy ankiety stwierdzili, że preferują waluty memowe
  • Badanie AMBCrypto zawiera również kilka interesujących obserwacji na temat popularności Bitcoin NFT

Bitcoina [BTC] NFT cieszą się ostatnio dużym zainteresowaniem. W rzeczywistości ekskluzywna ankieta przeprowadzona przez AMBCrypto wykazała, że ​​inwestorzy faktycznie wolą obecnie Bitcoin NFT od NTF Ethereum. Dlatego warto przyjrzeć się bliżej temu, co uczestnicy badania myślą o Bitcoin NFT, docelowych cenach kryptowaluty na resztę 2024 roku, a także innym ustaleniom.

Co się dzieje z Bitcoinem?

Bitcoin nieco rozczarował swoich inwestorów po tym, jak zwyżkowe trendy na rynku ponownie się nie zmaterializowały. W chwili pisania tego tekstu wartość Kingcoina na tygodniowych wykresach spadła o 2%, a kurs BTC wynosił nieco poniżej 67 700 dolarów. Pomimo łagodnych ruchów cenowych warto zauważyć, że według badania Bitcoin NFT stworzyły dla siebie niszę wśród współczesnych inwestorów.

Wyłącznie AMBCrypto raport Okazało się, że duża liczba traderów jest zainteresowana pojawiającą się dziedziną Bitcoin NFT. W związku z tym 57,8% uczestników rynku chce inwestować w Bitcoin NFT zamiast w Ethereum NFT, w porównaniu do 11,8%, którzy uważają, że NFT są odpowiednie wyłącznie w przypadku blockchainu Ethereum.

W raporcie AMBCrypto przeanalizowano również, jak działały ustalenia dotyczące BTC, ponieważ popyt i polaryzacja wydawały się wyższe niż w przypadku transakcji NFT Ethereum. Według Dion Analytics DaneCałkowita liczba monet w BTC wkrótce osiągnie 67 milionów. Co więcej, w momencie publikacji prasy honoraria Ordinals osiągnęły kwotę 6 829,9662 dolarów, co jest liczbą godną pochwały.

Memecoiny wyższe niż Bitcoin?

Chociaż Bitcoin może robić furorę na froncie NFT, nie jest to dobre dla największej kryptowaluty na świecie. W rzeczywistości to samo może udowodnić spadek dominacji Bitcoina na rynku w ciągu ostatnich kilku dni.

Źródło: Dominacja Bitcoina, TradingView

To nie wszystko przypomina AMBCrypto raport Okazało się również, że inwestorzy faktycznie wolą memcoiny od Bitcoina. Mówiąc ściślej, 53,7% respondentów ankiety wolało memecoiny od Bitcoina.

READ  Nvidia bije rekordy, kontynuując najdłuższą passę w historii

czyta Prognoza ceny Bitcoina (BTC). 2024-25


Ponieważ Bitcoin handluje w wąskim przedziale cenowym na wykresach, jego ważony sentyment znacznie spadł. Niedługo potem zaczęły obowiązywać także niedźwiedzie nastroje, które miały wpływ na ruch cen kryptowalut.

Jeśli Bitcoin NFT nadal będą tak popularne jak obecnie, popularność ta może przyczynić się do wzrostu ceny kryptowaluty w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Nastroje ważone BTC spadły

źródło: Santiment