26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wygra! Polska zmierzy się z Wielką Brytanią

Reprezentacja Polski nie jest jednością i zagra z dwoma przyjaciółmi w sezonie 2021. Podopieczni Rafaia Dobrocka zmierzą się z Wielką Brytanią 19 października. Turniej odbędzie się w Glasgow po finale Speedway of Nations.

Asukasz Kuczera

Bardosz Smarslick

WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Zdjęcie: Bordeaux Schmerzlik

Dwa dni przed finałem Speedway of Nations biali i Czerwoni zmierzą się z ostatnim sprawdzianem roku. Wielka Brytania będzie konkurencyjna dla naszych delegatów. Obie drużyny będą miały zawodników, którzy zostaną powołani do tegorocznego finału SoN, a trenerzy dodadzą najlepszego gracza do rankingu.

Oznacza to, że w reprezentacji Polski musimy zobaczyć McKeeza Djokovica, Dominika Kuberę, Victora Lamparde, Jacoba Mikovica i Bartosa Smarksika.

Wielka Brytania ogłosi swój skład w przyszłości, ale oczekuje się, że pojawią się tam uczestnicy Grand Prix w motocyklach – Die, Windon i Robert Lambert.

Mecz Anglia – Polska odbędzie się we wtorek 19 października w Glasgow. Bilety na wydarzenie są dostępne na glasgowtigers.co.uk. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.30 (czasu lokalnego). Transmisja będzie dostępna online, dzięki czemu wszyscy miłośnicy wyścigów motocyklowych w Polsce będą mogli cieszyć się tymi przyjaznymi rywalizacjami odbywającymi się w kraju nad Wisłą.

Tymczasem już za kilka dni, bo 9 października, w Ripniku Polska zmierzy się z resztą świata. Oficjalne zakończenie sezonu 2021 odbędzie się w Ripnick, w międzyczasie w ramach przygotowań do finału Speedway of Nations dla Białych Czerwonych.

Przeczytaj także:
Coś dziwnego w Crosno! Sędzia finałowy Ew. Zwycięzcy 1. ligi całkowicie przegrany
Najlepszy gest Krzekorsa Valaska! Duża suma na szczytny cel

Sprawdź autostradę wideo. Prasa PGE Ekstraligi. Goście Lewickiego, Kubery i Majewskiego Musiała!

Zgłoś błąd

WP SportoweFakty