3 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wygląda na to, że WhatsApp działa na czacie na wielu telefonach i tablecie

Wygląda na to, że WhatsApp działa na czacie na wielu telefonach i tablecie

Wygląda na to, że WhatsApp pracuje nad funkcją, która umożliwia użytkownikom czatowanie z tym samym kontem na wielu telefonach lub na telefonie i tablecie, zgodnie z Ekran znaleziony w wersji beta aplikacji na miejscu WABetaInfo. Ekran zawiera instrukcje dotyczące zarejestrowania urządzenia, którego używasz jako „towarzysza”, poprzez zeskanowanie kodu za pomocą głównego telefonu – chociaż obecnie nie wydaje się, aby był to rzeczywisty kod do zeskanowania.

Ekran Znaleziono w poprzedniej wersji beta Pokaż, że urządzenia mogą mieć możliwość synchronizowania ostatnich wiadomości, nawet jeśli są one w pełni zaszyfrowane. Ten ekran, wraz z ekranem „Zarejestruj urządzenie jako urządzenie towarzyszące”, który instruuje użytkowników, jak korzystać z WhatsApp na innym urządzeniu, stanowi przekonujący dowód, że ta funkcja działa.

Oba ekrany znajdują się w wersji aplikacji na Androida, co oznacza, że ​​funkcja będzie obsługiwać czat na drugim telefonie lub tablecie. W tej chwili nie jest jasne, czy i kiedy funkcja będzie dostępna również na iOS, czy i kiedy zostanie uruchomiona, chociaż istnieje precedens wskazujący, że będzie. WhatsApp technicznie obsługuje już korzystanie z konta na wielu urządzeniach, za pośrednictwem Funkcja powiązanych urządzeń, który obecnie obsługuje używanie komputerów tylko jako urządzeń pomocniczych. Ta funkcja jest dostępna zarówno w systemie iOS, jak i Android.

WhatsApp Połączone urządzenia zostaną udostępnione jako publiczna wersja beta w listopadzie 2021 r.i ma Od tego czasu jest lepiej (Chociaż wciąż tam jest Niektóre funkcje nie są obsługiwane, w zależności od urządzenia głównego). Ale chociaż połączone urządzenia są przydatne dla użytkowników komputerów stacjonarnych, nie robią wiele dla osób z dodatkowymi smartfonami lub tabletami. Meta, firma macierzysta WhatsApp, nie odpowiedziała od razu krawędźZapytaj o więcej szczegółów na temat planów rozszerzenia funkcji Połączone urządzenia o obsługę urządzeń mobilnych.

READ  Karta Apple Card jest teraz dostępna w aplikacji Portfel