23 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wygląda na to, że w ten weekend nadchodzi nowa zapowiedź Guilty Gear Strive lub DNF Duel

Wygląda na to, że w ten weekend nadchodzi nowa zapowiedź Guilty Gear Strive lub DNF Duel


Od zeszłomiesięcznego Evo 2022 na froncie Arc System Works było dość cicho, ale wygląda na to, że wkrótce się to zmieni.

CEO Taco 2022 Organizator turnieju, Alex Jebailey, drażni się teraz z nadchodzącymi ogłoszeniami dotyczącymi Guilty Gear Strive i/lub DNF Duel w ten weekend.

Alex Jebailey napisał na Twitterze: „Właśnie otrzymałem kolejną specjalną interpretację od moich przyjaciół z @ArcSystemWorksU za udział w #FGC w Finals Day w #CEOtaku Onstage/Broadcast”.


Do tweeta dołączono zdjęcie pendrive’a, które może brzmieć trochę znajomo z tego, co wydarzyło się w zeszłym roku.


Podczas CEO 2021 Jbeili tweetował Prawie dokładnie to samo Co skończyło się na zwiastunie do ujawnienia Baikin w walce Ikona cofania sieci pojawi się w BlazBlue: Cross Tag Battle i BlazBlue: Central Fiction.


Ten pendrive nie ma oczywiście zwiastuna, jak wcześniej, ale widzieliśmy już tę grę.


Guilty Gear ma w planach kolejną postać Wydany w tym roku gdzieś w sezonie jesiennym Obok siebie / po testach beta dla wielu graczy i aktualizacji dla wielu gier.


DNF Duel może być jednak bardziej interesujący, biorąc pod uwagę, że twórcy gry całkowicie milczeli na temat przyszłych DLC i zawartości od czasu jej premiery w czerwcu. – i tu Zdecydowanie potrzebuje czegoś teraz.


Ponieważ Jebailey mówi, że każdy sekret, który posiada, zostanie ujawniony podczas Dnia Finałów, fani powinni oglądać jutro, 25 września.


Rozpoczęcie pierwszej ósemki pojedynków DNF zaplanowano na około 15:00 ET / 12:00 PT, a finały Strive rozpoczną się po około 19:00 ET / 16:00 PT. najnowsze aktualizacje tutaj, gdy tylko będą dostępne.

READ  Twój nowy MacBook Air jest zbyt gorący, aby wpłynąć na wydajność. To nie pierwszy raz