13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wygląda na to, że w najnowszej wersji Switch Online „Perfect Dark” na N64 występują pewne problemy z emulacją

Wygląda na to, że w najnowszej wersji Switch Online „Perfect Dark” na N64 występują pewne problemy z emulacją

Zdjęcie: Rzadkie

Biblioteka N64 dla Switch Online nie miała najlepszego początku, a wybrane gry, takie jak The Legend of Zelda: Ocarina of Time, borykały się z wieloma problemami z emulacją. W odpowiedzi Nintendo udostępniło aktualizacje aplikacji i od tego czasu sytuacja nieco się poprawiła.

Niestety wygląda na to, że jedna z najnowszych wersji usługi w momencie uruchomienia była w złym stanie. Zdaniem znanych fanów GoldenEye 007, emulacja popularnej strzelanki Perfect Dark studia Rare na Switch Online ma rzekomo mnóstwo „problemów”.Grasslo00„, który wcześniej podniósł pokrywę anulowanego tytułu na konsolę Xbox 360.

Oczywiście istnieje wiele problemów z teksturami, oświetleniem, wydajnością, liczbą klatek na sekundę, grą online, a nawet problemami ze sterowaniem, takimi jak opóźnienie wejściowe, problemy z czułością i celowaniem:

„Może o czymś zapomniałem… ale tak, nie ma sensu grać w tę wersję, to jest najgorsze, jakby grać na emulatorze z 2007 roku.

Inne GoldenEye 007 i Idealni miłośnicy ciemności, jak „TH126” Napotkałem również kilka z tych problemów:

Biorąc pod uwagę historię Nintendo związaną z usługą NSO, zazwyczaj po takich popularnych wydaniach aktualizuje się aplikację, aby wyeliminować wszelkie błędy i usterki. Premiera Perfect Dark na Switch Online oznacza także wydanie „dojrzałej” wersji aplikacji N64, którą można już pobrać w sklepie Switch eShop.

READ  Odpowiedź Phila Spencera na Starfield i Redfall Delay: „Słyszymy komentarze”