30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wydarzenie Apex Legends Warriors obejmuje aktualizacje dla PS5, Xbox Series X i S.

Wydarzenie Apex Legends Warriors obejmuje aktualizacje dla PS5, Xbox Series X i S.

Respawn Entertainment to potwierdził Legendy Apex Aktualizacje dla konsol PS5 i Xbox Series X/S zostaną wydane jutro Z nową grupą wojowników wydarzeniem. Do tej pory strzelanka Battle Royale udostępniała wersje na różne generacje konsol. Ale kiedy aktualizacja zostanie wydana – zwykle około 13:00 czasu polskiego – gracze konsolowi będą mogli wreszcie dołączyć do tych na PC z natywną obsługą 4K (z wyjątkiem serii S), HDR, lepszymi mapami cieni i wyższym poziomem szczegółowości.

Wszystkie wersje na konsole są nadal ograniczone do 60 Hz, a gra 120 Hz jest wymieniona jako nadchodząca aktualizacja (jednak gdy PS5 obsługuje wyjście 120 Hz, będzie w stanie wymusić to nawet w grach bez wbudowanej obsługi, jeśli chcesz) doświadczenie). Kiedy rozmawiałem z programistami Przed rozpoczęciem obecnego sezonu Defiance, Powiedzieli, że przez cały rok zobaczymy nowe funkcje nowej generacji z nowymi sezonami. Inne funkcje potwierdzone w pracach to adaptacyjny spust i obsługa dotykowa kontrolera PlayStation 5 DualSense.

Kolejnym obszarem, w którym systemy się różnią, jest sposób, w jaki gracze otrzymają zaktualizowane wersje. W konsolach Xbox Series X i Series S Technologia Smart Connect firmy Microsoft Oznacza to, że konsola powinna automatycznie pobrać poprawną wersję bez żadnej interwencji po uruchomieniu. Na PlayStation sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Jeśli gra jest już zainstalowana na PS5, znajdź tytuł w Game Hub, wybierz Opcje zamiast Graj w grę, a następnie poproś o pobranie wersji na PS5. Jeśli nie zainstalowałeś go, ale grałeś wcześniej, znajdziesz grę tylko w swojej bibliotece i pamiętaj, aby wybrać wersję na PS5, gdy zostaniesz o to poproszony.

READ  Oczekuje się, że Samsung Galaxy S24 będzie sprzedawał się o 10% drożej niż Galaxy S23

Na konsolach i komputerach PC druga połowa sezonu 12 zawiera kilka poprawek, które mają powstrzymać hakerów włączających broń podwójnego zastosowania i różne usterki, których można użyć do wykorzystania broni z mechaniką ładowania, taką jak Rampage LMG lub snajper Sentinel. Jest też oczywiście nowy zestaw ulepszeń kosmetycznych do kupienia i nowe dziedzictwo, które gracze mogą nabyć, aby używać ich z postacią Crypto.

Zdjęcie: Respawn Entertainment

Nowa mapa kontrolna Apex Legends zawiera to miejsce w laboratorium Caustic.

Nowa mapa kontrolna Apex Legends zawiera to miejsce w laboratorium Caustic.
Zdjęcie: Respawn Entertainment

Wydarzenie Warriors przywróci także tryb LTC na kolejne dwa tygodnie, z kilkoma ulepszeniami i nową mapą. Ostatni raz został dobrze przyjęty przez graczy, ale nie ma jeszcze słowa, czy możemy spodziewać się, że stanie się regularną częścią gry, czy też zobaczymy więcej rozgrywki, która odbiega od standardowego ustawienia Battle Royale.

Jedną z rzeczy, o których w ogóle nie wspomniano w aktualizacji, był ogromny wyciek treści w zeszłym tygodniu, który ujawnił nowe postacie, skórki, broń i emotki, nad którymi pracują deweloperzy. Ilość przecieków rzekomo dotyczących gry w ciągu najbliższych dwóch lat, ale w oparciu o zmiany, które widzieliśmy, myślę, że może być ich więcej. Legendy Apex Niespodzianki jeszcze nie ujawnione.