6 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wycieki z Need for Speed ​​​​Unbound na PS5, Xbox Series X wyglądają na hiperanimowane

Wycieki z Need for Speed ​​​​Unbound na PS5, Xbox Series X wyglądają na hiperanimowane

Kolejna gra Need for Speed ​​będzie mocno skłaniać się ku estetyce animacji, jeśli ekrany pochodzą z Lista produktów za granicą nie są wskazówką.

Środa, Zauważono członków subreddita Need for Speed Wyciekła lista dla Need for Speed ​​​​Unbound Za pośrednictwem japońskiego sprzedawcy Neowing. Lista mówi, że nowa gra pojawi się w grudniu. Sztuka elektroniczna ma Ogłoszenie już w czwartek Jest godzina 11:00 EDT, kiedy zdradzi więcej na temat następnej gry.

Neowing zawierał pięć zrzutów ekranu ze znakiem wodnym NFS nie dołączyłRealistycznie renderowane, różnorodne, tuningowane pojazdy, ale z kreskówkowymi kierowcami i innymi niegrywalnymi postaciami w kadrze. Na jednym ekranie uliczny kierowca rzuca ręcznie rysowane iskry w kształcie gwiazdy, a jego opony pozostawiają dwuwymiarowy dym, gdy skręcasz.

Według przetłumaczonego maszynowo opisu produktu Need for Speed ​​​​UnboundGra będzie zawierać muzykę (i wygląd w grze) rapera A$AP Rocky’ego, ze ścieżką dźwiękową wyprodukowaną przez Brodinskiego, francuskiego kompozytora i DJ-a.

Podobno raper A$AP Rocky pojawi się w NFS Unbound
Zdjęcie: Benchmark / Electronic Arts

Opis wyjaśniający funky styl wizualny brzmi: „Ożyw graffiti w zupełnie nowym stylu wizualnym, łącząc najnowszą sztukę uliczną z najbardziej realistycznymi samochodami w historii Need for Speed”.

Lista dodaje: „Idź na spotkania i pozdrawiaj i pochwal się swoim stylem dzięki wielu przedmiotom, w tym sprzętowi z limitowanej edycji, z najnowszej mody na świecie”. „Następnie dodaj ostatnie szlify do stylu swojego samochodu, przekształcając go w unikalne osłony i wycięcia, aby pasowały do ​​niestandardowego legendarnego samochodu, prowadząc wyścigi i stawiając swoje zwycięstwo nad konkurencją”.

Strona Neowing zawiera listę PlayStation 5 tylko dla Need for Speed ​​​​Unbound, Co sugeruje, że gra może być tylko wydaniem dla nowej generacji. Każda większa gra Need For Speed, wracając do serii zapoczątkowanej w 1994 roku, została wydana również na komputery z systemem Windows. Polygon we wtorek skontaktował się z przedstawicielem Electronic Arts, aby uzyskać więcej informacji na temat następnego Need for Speed, ale wydawca odmówił komentarza, poza wspomnieniem o odliczaniu do ujawnienia w czwartek.

Nieszczelne ekrany potwierdzają, że gra została stworzona przez Criterion Games (która Obejmuje Code Masters Cheshirektóry EA Nabyta w 2021 r.). Najnowsza gra Need for Speed ​​firmy Criterion była pierwotnie ukierunkowana na premierę w 2021 roku, dopóki EA nie wyznaczyło punktu odniesienia dla Wsparcie kości EA z zeszłego listopada Pole bitwy 2042.

Promocyjny zrzut ekranu Need For Speed ​​Unbound przedstawia ulicznego zawodnika na rozmytym tle, z ręcznie rysowanymi kształtami gwiazd na ich obracających się kołach

To zdjęcie z wczesnej listy produktów japońskiego sprzedawcy pokazuje połączenie realistycznej prezentacji pojazdu z rysunkowymi funkcjami i wyróżnieniami w „Need For Speed ​​​​Unbound”
Zdjęcie: Benchmark / Electronic Arts

Jednak aż do wtorkowego tweeta teaserowego EA nie ogłosiło kolejnego tytułu Need for Speed, poza informowaniem inwestorów, że pojawi się on pod koniec 2022 roku.

Seria Need for Speed ​​była Został przywrócony do Gier Kryterium po, po 2019 Need for Speed: UpałA Ostatnie trzy tytuły opracowane przez Ghost Games, które zostały rozwiązane. Żaden z trzech nie wywołał takiego krytycznego lub komercyjnego odbioru, jaki oferuje standard Gra Need for Speed: Hot Pursuit (w 2010) lub 2012 Nazwa gry Dostarczony.

W ciągu ostatnich 10 lat Criterion Games słynęło głównie ze wspierania DICE Pole bitwy 5A pole bitwy 2042 A Star Wars Battlefront 2. Najnowsze tytuły wyścigowe to Remaster 2018 Klasyka otwartego świata Raj wypala sięA A Remaster 2020 Z Gorący pościg.

READ  Praktyczne zdjęcia Pixel Watch przed premierą, pokazujące krawędzie