13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wszystko, co musisz wiedzieć o najnowszych ważnych wiadomościach dla Minecrafta

Wszystko, co musisz wiedzieć o najnowszych ważnych wiadomościach dla Minecrafta

Wielbłąd spacerujący po zaśnieżonej górze w grze Minecraft.

zrzut ekranu: Microsoft / Kotaku

Coroczna transmisja na żywo Mojang Maine Craft Uaktualnienia na bieżąco Stało się 15 października. Przyszedł z kilkoma szczegółami dotyczącymi tego, co twórcy piaskownicy zidentyfikowali do tej pory jako tylko aktualizacja 1.20.

1.20 nie zostanie w pełni wydany do nieokreślonej daty w 2023 roku, a jego twórcy nie wymienili nazwy ani możliwego motywu, jak wspomnieli Z poprzednimi aktualizacjami. Udowodnili jednak w dość zachęcający sposób, że ważne jest, aby aktualizacja pozwalała graczom „wyrażać się na swój własny, wyjątkowy i piękny sposób”.

lub „Chcemy zrobić Maine Craft Maine Craftpowiedziała programistka Agnes Larson.

Chociaż niektóre aspekty aktualizacji skoncentrowane na kreatywności wciąż pozostają tajemnicą, beta 1.20 zostanie wydana w wersji beta „kilka dni”. Aby się przygotować, opowiem Ci o tym, co wiemy do tej pory i przyjrzę się małej ciekawości Dodatki, które Mojang wrzucił w transmisji na żywo, podobnie jak inne loch Minecrafta Temat i zawartość DLC w postaci nietoperza.

porozmawiajmy na wielbłądzie

Ale najpierw wielbłąd. Wśród wszystkich zapowiedzianych aspektów aktualizacji ludzie wydają się najbardziej wyczekiwać na cześć Nadchodzą, wielbłądy z twarzami w kształcie ciasta i Pielęgnuj ich złowrogie ciała..

Zdania tłumpodobnie jak konie, będą służyć jako środek transportu dla graczy, ale mają kilka unikalnych cech:

  • Gracze mogą jeździć w tym samym czasie
  • Wielbłądy na ogół poruszają się wolniej niż konie
  • Ostrzeżenie: Wielbłądy mogą biegać po płaskich powierzchniach, aby oczyścić doliny lub rzeki, albo biegać, aby unikać wrogów
  • Aby je hodować, karmisz je kolczastymi kaktusami

Jest niesamowicie fajny, ale to nie jedyny zauważalny aspekt aktualizacji. Mojang zadeklarował również:

  • Siedem nowych wirtualnych kształtów – opisane jako część ich koncentracji na kreatywności i ekspresji gracza, Maine CraftZapowiedziani deweloperzy Dodatkowe wirtualne skórki. Te skórki dodają różne odcienie skóry, kolory włosów, pomimo tych samych funkcji blokowych (to gra blokowa) do opcji startowych graczy.
  • Prawdziwe półki na książki Możesz z nim wchodzić w interakcje
  • bambus – Materiały te można wykorzystać do budowy budynków lub tratw na rejsyzbiorników wodnych
  • wiszące banery pokazać biznes (lub cokolwiek chcesz)

lochy Minecrafta idź na halloween

z aktualizacji 1.20, Maine Craft Twórcy ujawnili, że brat dungeon crawler z głównej gry loch Minecrafta, który po raz pierwszy został wydany w 2020 roku, dostanie kilka halloweenowych dodatków. Obejmuje to przerażające stroje, takie jak zestaw Hungriest Horror Armor, Odsłonięty zestaw zbroi (bezpłatny) oraz lochy Minecrafta Heroes Skin Pack do zabawy w codzienne ubrania.

Ponadto zorganizowana zostanie trzecia sezonowa impreza przygodowa Fauna Faire Zaczyna się 19 października. Jest inspirowany naturą i doda do gry darmowe treści i kosmetyki do przytulania drzew, a także przerażającego zwierzaka Phantom Familiar.

Rycerze Gotham Bądź ostrożny-Maine Craft Teraz zawiera DLC Batmana

Maine CraftBatman DLC pozwoli ci pokonać ulubionych przez fanów złoczyńców, takich jak Harley Quinn, Joker i Człowiek-zagadka, za pomocą rozwiązywania łamigłówek i walcz. Przedstawia również rozległe Gotham City, jak nigdy dotąd, jako serię wysokich kostek. Musimy zburzyć wszystkie budynki przed wojną i połączyć je w kostki.

Zawartość do pobrania zostanie udostępniona 18 października, ale czapka Batmana jest już dostępna za darmo w kreatorze postaci.

Legendy Minecrafta Rozpoczęty w 2023

wreszcie, Maine Craft Deweloperzy udostępnili dogłębny wygląd i demo Legendy Minecraftagra strategiczna, która została wcześniej zapowiedziana tego lata.

Pastoralna zachwycająca gra będzie zawierać czteroosobową grę kooperacyjną i zostanie wydana wiosną 2023 r.


Jaka reklama Cię najbardziej ekscytuje?

READ  Asystent Google jest już dostępny w Samsung Galaxy Watch 4