4 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

The Athletic

WR Giants Kenny Golladay nie jest zadowolony. Co może zrobić Brian Dabol & Co.?

Po nierozmawianiu z dziennikarzami po niedzielnym meczu, Kenny Goladay Miał dużo do powiedzenia Środa.

The olbrzymy Szeroko widzący nie zgodził się lub podobało mu się, że zagrał tylko dwa strzały w pliku zwycięstwo nad Carolina Panthers.

„Muszę grać bez względu na to”, powiedział dziennikarzom Goladay. „To jest fakt.”

Trener Brian Daboll powiedział, że przed meczem powiedział Golladayowi, że w niedzielę pojadą z Davidem Sillsem jako główny odbiorca. Sills grał w czołówce, zdobywając 92 procent niedzielnych strzałów, zdobywając 27 strzałów w pierwszym tygodniu. Tymczasem Golladay zagrał pierwsze miejsce z 46 strzałami w otwierającym sezon, ale strzelił tylko dwa mecze z 22 jardów. Jego czas gry znacznie się skrócił w drugim tygodniu. Czemu? Daboll po prostu stwierdził, że czas pracy dla szerokiego odbiornika to tryb jeden do jednego tygodnia.

„To nieustanna konkurencja dla odbiornika” – powiedział w niedzielę Daboll. „Mówiłeś to od kiedy? Nie jestem idiotą, mówiłeś to od połowy obozu, prawda? To się nie zmieniło. To będą ciągłe zawody. „

GŁĘBIEJ ADORE „Jackson po cichu prowadzi obronę Gigantów i więcej pomysłów na wygraną z Panterami

Trener pochwalił Golladaya za podjęcie decyzji „jak zawodowiec”. Rozmawiając w środę z przedstawicielami mediów, Golladay zachował większość szczegółów swojej rozmowy z Dabollem dla siebie.

READ  Mets popycha następny start Jacoba deGroma, prawa gwiazda nie zmierzy się z Yankees w serii Subway