16 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Woody Allen w wywiadzie z Alekiem Baldwinem - The Hollywood Reporter

Woody Allen w wywiadzie z Alekiem Baldwinem – The Hollywood Reporter

Alec Baldwin Został zatrudniony do przeprowadzenia wywiadu z filmowcem nękanym przez skandale Woody Allen.

Baldwin ogłosił na swoim Instagramie, ujawniając, że we wtorek rano udzieli wywiadu na Instagramie na żywo z Allenem. Komentując swój list, aktor przewidział krytykę, jaką napotka, pisząc: „Pozwólcie to poprzedzić stwierdzeniem, że nie interesują mnie tu niczyje osądy i święte publikacje”.

Kontynuował: „Oczywiście jestem kimś z własnym zestawem przekonań i nie mogę pominąć spekulacji innych osób. Jeśli uważasz, że eksperyment powinien zostać przeprowadzony w formie filmu dokumentalnego HBO, to jest twój problem”.

List Baldwina odnosił się do serialu dokumentalnego Kirby Dick i Amy Ziering na HBO Allen kontra Farrow który bada zarzut wykorzystywania seksualnego Allena w 1992 r. przez jego adoptowaną córkę Dylan Farrow, która miała siedem lat, kiedy doszło do domniemanego nadużycia.

Chociaż Farrow publicznie ogłosiła swoje zarzuty przeciwko Allenowi w 2013 i 2014 roku, menedżerka nie spotkała się z reakcją, dopóki ruch #metoo nie wystartował. Allen od tego czasu stał się hollywoodzkim pariasem Amazon Studios prywatnie anulowało umowę o wartości 68 milionów dolarów na cztery filmy Jego ostatnie filmy miały trudności z dystrybucją.

Potwierdzony i kontrowersyjny wywiad Baldwina z Allenem pojawia się wśród problemów prawnych aktora wynikających ze śmiertelnego strzelania na planie West Rdza W październiku 2021 r. W tym incydencie śmiertelnie postrzelono autorkę zdjęć Helenę Hutchins, a reżyser Joel Sousa został ranny, gdy z pistoletu Baldwina użytego jako rekwizyt został wystrzelony pocisk na żywo. Aktor jest celem wielu procesów sądowych w związku z incydentem.

READ  Ed Sheeran wygrywa sprawę o plagiat w „Shape of You”