27 września, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Włochy, Brazylia, Szwecja i Polska awansowały do ​​półfinału

Trzeci dzień FIFAe Nations Cup 2022 dobiega końca wraz z ogłoszeniem czterech ostatnich narodów, które będą walczyć o ostateczną chwałę na Bella Arena w Kopenhadze. Półfinaliści, Włochy, Brazylia, SzwecjaI Polska– FIFAe zmierzy się na największej scenie przed ciasną salą fanów.

Runda 16

Pierwsze mecze 1/8 finału odbyły się między Danią i Izraelem, Argentyną i Kanadą. Napięcie w pokoju było wysokie i dało to wczesny posmak tego, jak intensywne będą nokauty. Dania strzeliła pierwszego gola tego dnia, a następnie wygrała i awansowała do ćwierćfinałów. Argentyna odpadła z Kanadą w pierwszym meczu, ale zdobyła bramkę w drugim meczu, aby utrzymać niepokonany bieg i dołączyć do gospodarzy w ćwierćfinale.

Brazylia zmierzyła się z Hiszpanią, a Portugalia z Anglią w następnej rundzie. Brazylia była niespójna w fazie grupowej, ale zdołała pokonać Hiszpanię, która nie była w stanie powtórzyć ich występu w fazie grupowej. Brazylia wygrała 2:1. W innym meczu Anglia objęła wczesne prowadzenie w drugim meczu z Portugalią. Jednak Tuga810 i Diogo walczyli i sprowadzili Portugalię z tyłu, aby przypieczętować zwycięstwo w ostatnich chwilach gry. Portugalia wygrała mecz 2-1.

Włochy były kolejnym zespołem, który awansował do ćwierćfinału po łatwym pokonaniu Niemiec 5:0. Szwecja zdominowała oba mecze, aby awansować do ćwierćfinału, pokonując Holandię 3:1.

Polska i Francja to ostatnie dwa kraje, które dołączyły do ​​ostatnich ośmiu w ćwierćfinale po odesłaniu do domu odpowiednio Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Meksyku. Broniąca tytułu Francja zdominowała Meksyk, pokonując ich 3:0, podczas gdy Polska strzeliła trzy gole, aby zarezerwować sobie miejsce w ćwierćfinale. ZEA wycofały się, ale nie wystarczyły.

Końcowe wyniki w 1/8 finału:

Dania 1-0 Izrael

Argentyna 2-1 Kanada

Niemcy 0-5 Włochy

Szwecja 3-1 Holandia

Hiszpania 1-2 Brazylia

Portugalia 2-1 Anglia

Meksyk 0-3 Francja

Polska 3-1 Zjednoczone Emiraty Arabskie

etap ćwierćfinałowy

READ  Fairown wprowadza w Polsce zrównoważony model produktów jako usług

QF 1: Dania 2-5 Włochy

Pierwszy ćwierćfinał FIFAe Nations Cup 2022 odbył się między ojczystą Danią a odradzającą się drużyną włoską. Włochy objęły prowadzenie po pięciu minutach gry. Dania wyrównała pierwszy mecz z dalekiego dystansu dzielonego przez obie drużyny.

W rewanżowym meczu Dania nabrała rozpędu wcześnie, ale Włochy powoli zaczęły dominować i ponownie trafiły do ​​siatki po straconych szansach Danii. Dania dokonała zmiany i ponownie wyrównała po odbitym golu, który pchnął grę do dogrywki. Ostatecznie Azzurri zwyciężyli i pokonali gospodarzy przed wypełnionym pomieszczeniem rozczarowanymi kibicami.

QF 2: Brazylia 2-1 Francja

W drugim meczu ćwierćfinałowym tego dnia Brazylia zmierzyła się z panującymi mistrzami FIFA Nations. Mecz przyniósł trochę swobodnej ofensywnej piłki, co było nie lada gratką dla oglądających kibiców.

Brazylia objęła prowadzenie w pierwszym meczu w 20. minucie meczu. Francja ponownie strzeliła gola w drugiej połowie meczu, aby wyrównać. Brazylijczycy połączyli się, aby stworzyć cel, aby wyeliminować aktualnych posiadaczy tytułu Pucharu Narodów FIFAe.

QF 3: Argentyna 0-0 (4-5) Szwecja

Szwecja zmierzyła się z Argentyną w trzecim ćwierćfinale. Pierwsza noga była cicha. Żadna ze stron nie stworzyła żadnych szans i nie udało się przekonwertować dwóch małych, które się wydarzyły.

W pełnym wymiarze mecz był bezbramkowy. W końcu w ćwierćfinale Pucharu Narodów FIFAe pomiędzy Argentyną i Szwecją doszło do skutku. W meczu doszło do rzutów karnych, a Szwecja ostatecznie wygrała 5-4, aby zarezerwować miejsce w półfinale.

QF 4: Portugalia 1-2 Polska

Włochy, Brazylia, Szwecja i Polska awansowały do ​​półfinału

Ostatni ćwierćfinałowy mecz Pucharu Narodów FIFAe 2022 to Corker między Portugalią a Polską. Obie drużyny ścierały się w ofensywnym futbolu. Pierwszą bramkę strzelił w 80. minucie Portugalia.

Pierwszy mecz zakończył się z Portugalią na czele. W drugim meczu Polska poszła na całość. Wynik był w ciągu 7 minut. Ostatecznie Polska wygrała z dobrze zgranym curlerem spoza pudła i zajęła ostatnie miejsce w półfinale 30 lipca.

READ  Oko polskich hodowców gołębi w górę w kolejności dziobania

Spośród 24 drużyn dotarła do pierwszej 4. Stawką jest 400 000 dolarów, a sytuacja się zaostrza. Włochy zmierzą się z Brazylią, a Szwecja z Polską, aby zarezerwować swoje miejsca w finale Pucharu Narodów FIFA. Finał odbędzie się w Bella Arena w Kopenhadze w Danii.