19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wimbledon: Świdek z Polski do II rundy – sekcja angielska

Wimbledon: Świdek z Polski do II rundy – sekcja angielska

Polska gwiazda pokonała we wtorek Amerykanina Zofia Kenin 6:3, 6:4 w pierwszej rundzie gry pojedynczej kobiet na boisku trawiastym Wielki Szlem Konkurs Wewnątrz Stolica Wielkiej Brytanii.

SwitechKTO Miejsce 1 w rankingu Kobiecego Związku Tenisowego (WTA).Następna twarz Chorwatka Petra Martic lub brytyjska dzika karta Francesca Jones w ostatnich 32.

Polski zawodnik Monday rozpoczęła swój 110. tydzień na szczycie światowego rankingu WTA, mając 3642 punkty przewagi nad drugą w tabeli Amerykanką Coco Goff..

Switech, Przeszkoleni według krajuMężczyzna Tomasza Wiktorowskiego, W listopadzie 2023 roku po zwycięstwie w kończących sezon finałach WTA w Meksyku odzyskała pierwsze miejsce na świecie w tenisie kobiet.

23-latek jest obecnie na prowadzeniu Rankingi WTA 11585 z zwrotnica, Do przodu Gafel z 7943 punktów i Białorusinka Arina Sabalenkaz 7841.

Polak wygrał w zeszłym miesiącu Francuski Otwarty foR Po raz czwarty zdobyła swój 22. tytuł w grze pojedynczej, pokonując w finale Jasmine Paulini z Włoch..

(GS)

Źródło: Bolsad Sport, IAR, PAP

READ  Zanieczyszczona i zatruta – Wisła w Polsce zagrożona – DW – 27.06.2023