5 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wiedźmin zapowiedział remake - Gematsu

Wiedźmin zapowiedział remake – Gematsu

wydawca Projekt RED CD i deweloper teoria idioty Ty masz ogłosić Remake Wiedźminaremake oryginału Magikprzebudowany od podstaw na Unreal Engine 5.

Remake Wiedźmina Obecnie we wczesnych stadiach rozwoju w teorii głupca, gdzie był weteranem Magik Zaangażowani są pracownicy String. CD Projekt RED zapewnia pełny nadzór twórczy.

To był remake wcześniej drażniony Przez CD Projekt RED pod kryptonimem „Canis Majoris”.

Magik To tutaj wszystko się zaczęło dla nas, dla CD Projekt RED”, powiedział w oświadczeniu szef studia CD Projekt RED Adam Padowski. „To była nasza pierwsza gra w historii i była to dla nas wtedy wielka chwila. Powrót do tego miejsca i przerobienie gry dla następnej generacji graczy, wygląda na równie duże, jeśli nie większe. Współpraca z The Fool’s Theory nad projektem jest równie ekscytująca, podobnie jak niektóre osoby wcześniej zaangażowane w Magik Zabawki. Dobrze znają materiał źródłowy, wiedzą, jak bardzo gracze nie mogli się doczekać nowej wersji i wiedzą, jak tworzyć niesamowite i ambitne gry. I chociaż minie trochę czasu, zanim będziemy gotowi podzielić się więcej o grze i wynikami z gry, wiem, że warto będzie poczekać.

Jacob Ruckus, dyrektor generalny Fool’s Theory, dodał: „Jestem bardzo szczęśliwy, że moje ścieżki kariery po raz kolejny przecięły się z innymi programistami od czasu, gdy wspólnie pracowaliśmy nad Wiedźmin 2 A Wiedźmin 3. Zwłaszcza, gdy jest to przeprojektowanie projektu tak bliskiego naszym sercom. Cieszymy się, że możemy połączyć siły z CD Projekt RED, a naszym celem jest dać graczom kolejną świetną grę kultową Wiedźmin seria.”

CD Projekt RED zauważył, że podczas reklamy Remake Wiedźmina Dziś gra jest wciąż na wczesnym etapie rozwoju. „Chcemy, abyś był cierpliwy, ponieważ zajmie trochę czasu, zanim zaczniemy szczegółowo omawiać ten projekt” – powiedziała firma.

READ  Tactics Ogre On Switch wydaje się obsługiwać sterowanie myszą i klawiaturą