22 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wiadomości 49ers: 5 Fast Foods z tygodnia 49 pokonał Seattle Seahawks

Wiadomości 49ers: 5 Fast Foods z tygodnia 49 pokonał Seattle Seahawks

W słodko-gorzkim romansie San Francisco 49ers przekonująco Seattle Seahawks Z wynikiem 27-20. W tym czasie 49ers przegrali z rozpoczynającym sezon rozgrywającym Treyem Lancem, po tym jak Lance doznał kontuzji kostki w szybkiej próbie na początku pierwszej kwarty.

Po tej grze było wiele surowych emocji i mnóstwo śmieciowego jedzenia, ale zacznę od oczywistych uczuć, które są na czele wszystkich umysłów.

Jimmy Garoppolo powraca

Powrót Garoppolo do drużyny przed rozpoczęciem sezonu zasadniczego zapewnił bardzo cenny koc bezpieczeństwa, dając 49ers polisę ubezpieczeniową premium dla rozgrywającego na wypadek stłuczenia szyby w razie nagłej potrzeby w trakcie sezonu.

Ta sytuacja pojawiła się znacznie wcześniej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Utrata Lancy jest druzgocąca, ale posiadanie zdolnego wsparcia ze znajomością przestępczości i personelu jest prawdopodobnie jedyną pozytywną podszewką, jaką możesz usunąć z tragicznej kontuzji, która przydarzy się w przyszłości Twojej serii.

Garoppolo wszedł i pozwolił 49erom przetrwać burzę, podczas gdy dodatkowe 70 000 na Levi’s Court pochłonęło szok, gdy obserwował, jak ich debiutant wylatuje z boiska.

Garoppolo rozpoczął 4/4 na 70 jardów, wliczając podanie na przyłożenie na 38 jardów dla tight end Rossa Doyle’a, aby zwiększyć prowadzenie 49ers do 13-0. Ostatnia passa Garoppolo wynosiła 13/21 na 154 jardy, jedno przyłożenie i brak przechwytów. Obejmował również szybkie przyłożenie na spalonym pomocnika, które sprawiło, że gra była poza zasięgiem pod koniec czwartej kwarty.

To była czysta gra w przeważającej części od Garoppolo, a jeśli potrafi grać na takim poziomie, jak dzisiaj, nie ma wątpliwości, że 49 graczy wciąż jest na podobnej ścieżce do wygrania dubletu w play-off.

11 września 2011

To był ostatni raz, kiedy 49ers pokonało Seahawks dwucyfrowo. Było to zwycięstwo 33-17 w Candlestick Park i pierwszy mecz ery Jima Harbo w San Francisco. Jedenaście lat i 22 spotkania między tymi zespołami od ostatniego razu 49 graczom udało się pokonać ten sam poziom, co dzisiaj.

READ  Odważni kontra Rockies - Podsumowanie gry - 3 czerwca 2022

Ta „rywalizacja” była prawie tak jednostronna, jak w ostatniej dekadzie, a Seattle wygrało 17 z ostatnich 21 meczów przed meczem. 49 graczy nie wygrało meczu z Seattle od czasu ich epickiego pojedynku w tygodniu 17, który zakończył sezon 2019.

Poza bolesną stratą Lance’a, była to gra, na którą 49ers i ich fani czekali od dawna. Członkowie dumnych wyznawców przez bardzo długi czas byli na łasce Dwunastego Człowieka i było to swego rodzaju zwycięstwo, które w jego odczuciu oznaczało koniec pewnej ery i początek nowej.

Być może nadeszła kolej 49ers, aby zdominować następną dekadę w tym meczu dywizji i prawdopodobnie będzie to gra, od której zaczniesz.

Zrównoważony tak, jak wszystko powinno być

Atak 49ers zakończył niedzielne zwycięstwo z 373 jardami ataku, a podziały na ziemi iw powietrzu były prawie identyczne. Atak Shanahana przesunął piłkę 45 razy na 189 jardów z klipem 4,2 jarda na przeniesienie i minął na 184 jardy po średniej 7,7 jarda na próbę.

49ers zdominowali zegar o tej godzinie, kontrolując czas posiadania od 38:20 do 21:40. Mieli pięć jazd, podczas których wykonali nie mniej niż siedem zagrań, a ich zdolność do konsekwentnego utrzymywania przywództwa pomimo nagłej zmiany w środkowej fazie meczu była z pewnością zachęcająca.

San Francisco wykonało 25 pierwszych przyłożeń i zostało zamienione w kilku próbach na czwarte miejsce w tej grze. Jedyną prawdziwą wadą był brak przewagi, gdy pole się skurczyło, ponieważ ukończyli tę grę w strefie końcowej tylko dwa razy w swoich pięciu próbach w czerwonej strefie. Ale ogólnie rzecz biorąc, był to zrównoważony atak w piłce nożnej, który był powiązany z największym sukcesem 49ers od czasu, gdy Shanahan przejął dowodzenie.

Ta obrona to mistrzowski kaliber

Obrona 49ers zdołała skutecznie strzelać w tym meczu, a Seattle zdobyło jedyne punkty w tym meczu, gdy został zablokowany przez bramkę z gry za przyłożenie pod koniec trzeciej kwarty.

READ  Angielka Lauren James została zawieszona na dwa mecze na mistrzostwach świata kobiet

49 graczy Seahawks miało w tym meczu 216 jardów ataku, a liczba ta zmniejsza się tylko do 185, jeśli usuniesz ostatnią jazdę w meczu, co było nieistotnym czasem, ponieważ obie drużyny zasadniczo działały przez całą dobę.

Udany atak Seattles, który odbył się z odległości zaledwie 36 jardów i 2,6 jarda na prowadzenie, również nie był w stanie wygenerować żadnego spójnego rytmu. Gorączka podań dała Gino Smithowi ataki przez całe popołudnie, a Nick Bossa nagrywał siedem nacisków i dwa pocałunki, jednocześnie terroryzując ataki nowicjusza z Seattle przez całe popołudnie.

Mooney Ward i Tashaun Gipson zdobyli przechwycenie, a Talanoa Hufanga kontynuował swój tydzień z jednym wyróżnieniem i kolejnym świetnym występem. Javon Kinlaw, Eric Armstead i Kevin Givens mieli godne uwagi gry w środku, a linebacker Dre Greenlaw był na całym boisku w drugim poziomie.

Ta drużyna jest ułożona po defensywnej stronie piłki i nie widzieliśmy ich jeszcze w pełnej sile pod nieobecność Jimmy’ego Warda. Na razie patrzą na kawałek jednostki, która mogłaby popchnąć tę drużynę do głębokiej play-off w 2022 roku.

Trzymali się z daleka od siebie

Wreszcie, i co najważniejsze, 49ers zdołali uniknąć błędów, które popełnili sami, a które zniszczyły ich w Chicago w poprzednim tygodniu. Po ukaraniu 12 razy w pierwszym tygodniu przegranej z Bears, 49 graczy zostało tylko raz oznaczonych przeciwko Seahawks.

Kiedy nie pokonują samych siebie, 49ers są jednym z najtrudniejszych wyzwań w całym NFL dla każdego zespołu, przeciwko któremu może stanąć na boisku. Po fatalnym występie na początku roku założyli prawego obrońcę i grali czystą piłkę z 20-punktowym zwycięstwem nad przeciwnikiem w dywizjach.