21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wendy Williams Guardian pozywa oddział A&E w związku z lokalizacją doku Wendy Williams

Wendy Williams Guardian pozywa oddział A&E w związku z lokalizacją doku Wendy Williams

Dwa dni przed emisją w Lifetime ważnego filmu dokumentalnego opisującego pogarszający się stan psychiczny Wendy Williams, wyznaczony przez sąd opiekun zmartwionego byłego gospodarza talk-show złożył podobno pozew przeciwko A+E Networks, spółce-matce Lifetime.

Sabrina Morrissey złożyła w czwartek zapieczętowany pozew, domagając się nakazu sądowego w Sądzie Najwyższym Nowego Jorku. Z pozwu wynika, że ​​Morrissey – którego tożsamość jako osoby wyznaczonej przez sąd w 2022 r. do opieki nad Williamsem była nieznana publicznie i rodzinie Williamsa – „pełni rolę tymczasowego konserwatora”.

W skardze, która rzekomo ma również na celu wydanie tymczasowego zakazu zbliżania się, wymieniono A+E Networks, spółkę-matkę Lifetime, oraz Entertainment One Reality Productions, która wyprodukowała czteroipółgodzinny dokument, którego emisja zaplanowana jest na dwa wieczory. To będzie najbliższa sobota i niedziela.

Według doniesień Morrissey ma na celu wydanie nakazu zaprzestania dystrybucji filmu. Z doniesień wynika, że ​​w piątek spółka A+E Networks złożyła apelację. Sędzia nakazał tymczasowo opieczętować dokumenty w sprawie, wyznaczył jednak termin rozprawy w tej sprawie na przyszły tydzień. TMZ Raporty.

Potwierdził Kanye Yu LaPak, wiceprezes wykonawczy ds. reklamy, spraw publicznych i mediów społecznościowych w Lifetime Reporter z Hollywood Lifetime pojawił się w sądzie w piątek, ale nie podał żadnych szczegółów dotyczących postępowania. Yu LaPack również to powiedział Gdzie jest Wendy Williams? „Wyemitowany zostanie w ten weekend zgodnie z planem”.

Film został nakręcony między sierpniem 2022 a kwietniem i składa się z dwóch części Gdzie jest Wendy Williams? Opowiada historię byłej sportsmenki, która wraz z pogarszaniem się stanu zdrowia i stanu psychicznego staje się sensacją w ciągu dnia. Przedstawiciele Williams ujawnili w czwartek, że zdiagnozowano u niej pierwotną postępującą afazję i otępienie czołowo-skroniowe. Williams cierpi również na chorobę autoimmunologiczną, chorobę Gravesa-Basedowa i obrzęk limfatyczny, czyli nagromadzenie płynu w tkankach miękkich organizmu. Wraz z jej uzależnieniem od alkoholu choroby te zostały udokumentowane w filmie Lifetime.

READ  Wstępne wyniki WWE: zwycięzcy, wyniki, reakcje i najważniejsze wydarzenia z 4 lipca | Raport dotyczący jajników

Williams jest producentem wykonawczym surowego filmu dokumentalnego, który pierwotnie miał być spojrzeniem zza kulis na wznowienie kariery za pośrednictwem nowego podcastu. Ekipa produkcyjna zaczęła podążać za byłym gospodarzem Program Wendy Williams pod koniec sierpnia 2022 r., jednak ze względu na jej stan fizyczny i psychiczny uwaga skupiła się na jej walce z uzależnieniami i chorobami autoimmunologicznymi.

Za chwilę z filmu dokumentalnego Udostępnione wyłącznie dla ludzie, Williams zasiada do rozmów ze swoją przyjaciółką Angelą „Blac Chyna” White – byłą uczestniczką reality show znaną z romantycznego związku z Robem Kardashianem. White, lat 35, zatrzymała się w mieszkaniu Williams w Nowym Jorku, gdzie odbyli szczerą rozmowę, podczas gdy Williams zdejmowała perukę, odsłaniając prawdziwe włosy. W dalszej części klipu zdjęła buty, aby odsłonić stopy, pokazując White, jak uszkodził je obrzęk limfatyczny.

Morrissey została zatrudniona jako opiekunka Williams w obliczu jej publicznego upadku. Pod koniec 2022 roku ówczesny doradca finansowy osobowości telewizyjnej zarzucił przed nowojorskim sądem, że była „niezdrowa”, co skłoniło Wells Fargo Bank do złożenia wniosku o objęcie Williamsa tymczasowym nadzorem finansowym.

Williams przebywa do dziś w ośrodku pod opieką Morrisseya i pozostaje niedostępny dla nikogo poza nieznaną dotąd publicznie kobietą. Połączenie wykonane przez Reporter z Hollywood Morrisseyowi nie został on natychmiast zwrócony.

23 lutego, 12:13 Ta historia została zaktualizowana o komentarz Lifetime.