17 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Weekend Blitz, Tydzień 3: Lewitt i Polska wreszcie zaczynają grać

Trico (0-2) i Śmierć (0-0)
piątek, 19:00
Cooks przyzwyczaili się do ośmioosobowego futbolu dwa tygodnie temu, podczas gdy Black Piers, jedna z pierwszych drużyn w ośmioosobowym sezonie dwa lata temu, nie grała w tym roku w sezonie zasadniczym. Trico pokazał w zeszłym tygodniu kilka przebłysków solidnego podania podań przeciwko Spruce Mountain.

Edward Mały (0-2) w Sanford (0-2)
piątek, 19:00
Dwie drużyny klasy A były sfrustrowane pierwszym zwycięstwem w sezonie i pierwszym zwycięstwem Red Edis od 2018 roku. Spartanie rozpoczęli sezon przeciwko dwóm rywalom w klasie A, Thornton Academy i Oxford Hills, i zostali wyeliminowani przez łączne 90-7.

Gray-New Gloucester (1-1) Mount Ararat / Hyde (2-0)
piątek, 19:30
Patrioci odnieśli dobre zwycięstwo w zeszłym tygodniu i odnieśli wiele zwycięstw naziemnych w decydującym zwycięstwie nad Doliną Sokobi. Teraz, gdy mierzy się z ośmioosobowym mistrzem Eagles Gray-NG Defensive (2019), nadal wygląda na zwycięską drużynę. Eagles Spruce Mountain i Mountain Valley ciągnięte 78-12.

Lewitt (0-0) w Studni (1-1)
piątek, 19:00
Hornets w końcu wylądowali na boisku na mecz w sezonie zasadniczym, w którym spotkali się z rzadką już porażką ze starym rywalem Wellsem, w zeszłym tygodniu przeciwko Westbrook. Hornets nie mają wielu kluczowych graczy z tytułowego składu 2019, ale najsłynniejszy Hunter Hayes poprowadzi ich w rozgrywających i zawsze będą mieli solidną grę i mnóstwo utalentowanych graczy.

Belfast w Polsce (1-1) (0-0)
piątek, 18:00
Rycerze to kolejna drużyna, która nie gra w meczu w sezonie zasadniczym, 1 pi tygodniowo, a potem dzięki przeciwnikowi w sytuacji Kovit-19. Polscy arcy-rywale Madison / Karabek / Valley zostali uwikłani w swoje upragnione problemy i wezwali do wysłuchania w tym tygodniu Lwów, które planują rzadkie spotkanie.

Oxford Hills (2-0) w Scohagen (0-2)
piątek, 19:00
Wikingowie pokonali swoich pierwszych dwóch przeciwników 97-0. Tymczasem, po bliskich porażkach z Connie i Lawrence’em, River Hawki wciąż szukają pierwszego zwycięstwa. Scohogan nada Oxford Hills inny wygląd, z potężną grą podań podobną do jego gry.

READ  Gas-System podpisuje umowę gazową dla planowanego terminalu w Orlonie

Świerkowa Góra w Yarmouth (1-1) (1-1)
piątek, 19:00
Mecz pomiędzy dwiema drużynami, które czują się dobrze po drugim tygodniu (porażka Phoenix wygrała Camperback Camden Phillips ponownie w zeszłym tygodniu, co wykracza poza ich poczucie winy. Clippers popychali piłkę z mocą, wygrywając Tribe Academy.

Telstar (2-0) Old Orchard Beach (2-0)
piątek, 19:00
Wstępne zawody ośmioosobowych zawodników dywizji małych szkół. Rebelianci byli prowadzeni przez połączenie, które przecinało lilię Dole-to-Miles. Mewy przeszły jak dotąd jedyny prawdziwy test, z 34-30 zwycięstwami w regionie Lake w zeszłym tygodniu.

Lewiston w Akademii Thornton (0-2) (0-2)
sobota, 13:30
Błękitne Diabły wracają w drogę, ale w tym tygodniu wyruszą na południe zamiast na północ. Zmierzą się z dominującą drużyną trojanów, gdy będą starać się nadać sezonowi właściwy tor po dotychczasowych problemach rządowych, poważnych kontuzjach i bólach wzrostowych.

Oak Hill (0-1) w Lizbonie (0-1)
sobota, 13:30
Jeden z najlepszych meczów w regionie zapewni drużynie pierwsze zwycięstwo w sezonie. Raiders objęli prowadzenie na początku zeszłego tygodnia, zanim wpadli do Fox Kraft Academy, podczas gdy Greyhoundy wypadły z gry z powodu problemów z tchórzem przeciwnika. Skonfrontowali się z Foxcraftem dwa tygodnie temu.

John Popstill Winthrop / Monmouth / Hall-Tale (1-0) (0-1)
Sobota, 15:00 (na hormonach)
Po rozpoczęciu sezonu z wielkim sukcesem w Bucksport, Ramblers otrzymali zaplanowaną torbę w zeszłym tygodniu. Krucjaty, które zostały odwołane z powodu problemów rządowych w meczu z Oak Mountain w pierwszym tygodniu, w końcu wylądowały na boisku w zeszłym tygodniu i spadły na drogę Freeport.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.

Poprzedni

Następny ”

READ  Polacy zatrzymują Girat na stoku konferencyjnym | Wiadomości, sport, praca

Złożony pod: