16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Według Zacha Lowe’a wojownicy „emocjonalnie przygotowani” na odejście Klaya Thompsona – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Według Zacha Lowe’a wojownicy „emocjonalnie przygotowani” na odejście Klaya Thompsona – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Rośnie napięcie między Klayem Thompsonem a Warriors, a na horyzoncie pojawia się wolna agencja NBA.

Chociaż obie strony zdają sobie teraz sprawę, że to wszystko jest częścią biznesu, nadal istnieje aspekt emocjonalny, który może potencjalnie odegrać rolę w zbliżającej się decyzji.

Te uczucia są jasne dla Zacha Lowe’a z ESPN, który uważa, że ​​obie strony przygotowują się do rozstania.

„Wydają się być emocjonalnie przygotowani na taką możliwość” – powiedział Lowe w środę rano w programie „Get Up”. „I myślę, że po obu stronach istnieją pewne zranione uczucia, które muszą zostać załagodzone, aby do tego ponownego spotkania doszło. Wiele dowiemy się w piątek. 20 czerwca upływa ostateczny termin zagwarantowania kontraktu Chrisa Paula za 30 milionów dolarów. Or Warriors odstąpią od niego do tego czasu, ponieważ Warriors mogliby pracować nad znalezieniem opcji dla Chrisa Paula, która sprowadziłaby z powrotem kogoś, kto mógłby pomóc ich drużynie, jeśli sprowadzą innego drogiego gracza, utrzymanie całego zespołu staje się trudne finansowo. razem.

„Nie chcą płacić ogromnych podatków za drużynę, która ma trudności tylko z awansem do play-offów. Klay, każdy potrzebuje szansy, on może zmieścić się wszędzie. To tylko kwestia tego, kto ma pieniądze i środki, aby to zrobić. idź po niego i daj mu to, czego chce. Spójrz na niego. [the] Denver [Nuggets] Na przykład. Jeśli Kentavious Caldwell-Pope opuści Denver, czy pasuje to do Klaya Thompsona? Jaki jest jego priorytet? Czy to pieniądze? wygrana? Powrót do Golden State?

Na razie Thompson i Warriors nie zgodzili się jeszcze na przedłużenie kontraktu, a pięciokrotny All-Star NBA ma trafić na rynek w niedzielę wieczorem.

Liczne doniesienia wskazują, że Thompson zabiega o co najmniej trzyletni kontrakt, którego Warriors podobno jeszcze nie zaoferowali. Podobno Golden State zaoferowało strzelcowi dwuletni kontrakt przed zwolnieniem z agencji, ale wygląda na to, że Thompson przetestuje grunt z innymi zespołami.

READ  Anthony Edwards uderza Muster Slam, gdy Timberwolves wygrywają

Thompson został zatrudniony przez Golden State w 2011 roku i całą swoją karierę spędził w Bay, pomagając Warriors zdobyć cztery tytuły NBA wraz z tym samym trio dynastii, Steph Curry i Draymond Green.

Wszystkie uczucia są zrozumiałe, ale nic nie trwa wiecznie.

„Z punktu widzenia romantycznego moja romantyczna dusza chce, aby ci trzej goście grali razem na zawsze” – powiedział Lowe. „Nie zawsze dostajemy to, czego chcemy”.

Pobierz i śledź podcast Dubs Talk