15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wcześniej nagrano duet Big Tonys Jaya-Z z Alicią Keys

Wcześniej nagrano duet Big Tonys Jaya-Z z Alicią Keys

Wywołała największe zamieszanie wieczoru podczas ceremonii rozdania nagród Tony: Alicia Keys wykonywała w niedzielę składankę swojego musicalu „Hell’s Kitchen” na Broadwayu, kiedy opuściła audytorium i wydawało się, że dołącza do Jaya-Z na marmurowych schodach w filmie „Imperium”. State of Mind”, ich piosenka miłosna do Nowego Jorku z 2009 roku.

„Musiałem zrobić coś szalonego – to moje rodzinne miasto!” Keys powiedziała, gdy kamery podążały za nią z widowni Davida H. Kocha Theatre w Lincoln Center. Ekran wideo na scenie przedstawia Jaya-Z, urodzonego na Brooklynie rapera i potentata, występującego na zakrzywionych marmurowych schodach tuż obok audytorium. Widziano, jak dołączają do niego klucze.

Nie bez powodu Jay-Z pojawił się na scenie Tony’ego jedynie w formie wideo. W sprytnym triku produkcyjnym spotkanie dwóch największych gwiazd muzyki zostało wcześniej nagrane i starannie zmontowane, aby wyglądało płynnie na występ na żywo w niedzielnym programie Tony Show, według dwóch osób zaznajomionych z przygotowaniami telewizyjnymi, które nie były tego świadome. przygotowania do transmisji. Mają prawo wypowiadać się na ich temat. (Magazyn nowojorski wspomniany Klip został wcześniej nagrany.)

Na żywo lub nagrany duet stał się jednym z najwspanialszych momentów wieczoru. Tłum na Broadwayu oszalał, gdy Jay-Z zakończył występem „Brooklyn, New York City at the Tonys wieczorem!”

Część publiczności, która zebrała się na artystycznej uroczystości, podczas której osiem występów na żywo w tygodniu jest normą, wydawało się, że występ odbywa się na żywo tuż za salą.

Jednak ci, którzy znajdowali się na zewnątrz sali, szybko zorientowali się, co się dzieje. Guy Phillippe, który podczas ceremonii zdobył nagrodę za doskonałość w edukacji teatralnej, oglądał przedstawienie na ekranie w holu, niedaleko marmurowych schodów, gdzie Keys i Jay-Z paradowali przed pomnikiem Yasuhide Kobashiego. .

READ  Chris Hemsworth „wziął wolne od pracy” po przygotowaniu się na chorobę Alzheimera

„Prawdopodobnie mówiłam przez chwilę: «Och, jest tu Jay-Z?»” – powiedziała, zanim zdałam sobie sprawę, że to sztuczka sceniczna. Kiedy wróciła na swoje miejsce, jej matka wykrzyknęła: „To było niesamowite!”.

„Pomyślałem: «No cóż, cieszę się, że mojej mamie się podobało»” – powiedział Philip.

Inny słuchacz, Wendall K., powiedział: Harrington, projektantka przedstawień na Broadwayu, która otrzymała specjalną nagrodę Tony za swoją pracę, powiedziała, że ​​choć niektórzy wokół niej wydawali się zdezorientowani, czy przedstawienie jest transmitowane na żywo, ona tak nie była.

„Nie dałam się oszukać” – wyjaśniła. „Jestem operatorem projektora”.