15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Warszawa, Kraków, Polska nie mogą już przyjmować uchodźców z Ukrainy

Warszawa, Kraków, Polska nie mogą już przyjmować uchodźców z Ukrainy

Służba Ochrony Granic Ukrainy stwierdziła, że ​​Warszawa i Kraków w Polsce nie mogą już przyjmować uchodźców z Ukrainy.

Od początku rosyjskiej operacji wojskowej na Ukrainie tysiące Ukraińców zostało przesiedlonych do różnych krajów. Większość krajów przygranicznych ciepło przyjęła uchodźców z Ukrainy.W ciągu dwóch tygodni do Krakowa przybyło ok. 100 tys. Ukraińców, a do Warszawy 200 tys. Ale teraz oba miasta nie mogą przyjąć uchodźców.

Nawet w Rumunii do kraju wjechało łącznie 343 515 obywateli Ukrainy, z których 258 844 wyemigrowało, podczas gdy obecnie w Rumunii przebywa ponad 84 000 Ukraińców, zacytował w czwartek rumuński nadawca amerykański nadawca. [local time].

Rosja rozpoczęła operację wojskową na Ukrainie 24 lutego.

(Tylko tytuł i obraz tego raportu mogły zostać przerobione przez personel Business Standard; pozostała treść zostanie automatycznie wygenerowana z kanału Syndykatu.)

Drogi Czytelniku,

Business Standard zawsze stara się dostarczać aktualne informacje i komentarze, które Cię interesują i mają szerokie konsekwencje polityczne i ekonomiczne dla kraju i świata. Wasze zachęty i konsekwentne informacje zwrotne na temat tego, jak ulepszyć naszą ofertę, wzmocniły nasze zaangażowanie i zaangażowanie w te cele. Z niecierpliwością czekamy na dalsze informowanie i aktualizowanie wiarygodnych wiadomości, autorytatywnych poglądów i jasnych komentarzy na istotne tematy, nawet w tych trudnych czasach wynikających z Govt-19.
Mamy jednak prośbę.

Potrzebujemy Twojego większego wsparcia, gdy walczymy z ekonomicznymi skutkami epidemii, abyśmy mogli nadal dostarczać Ci treści wysokiej jakości. Nasza próbka subskrypcji otrzymała zachęcającą odpowiedź od wielu z Was, którzy subskrybowali nasze treści online. Dodatkowa subskrypcja naszych treści online pomoże nam tylko w osiągnięciu celów dostarczania Ci najlepszych i najbardziej odpowiednich treści. Wierzymy w niezależną, uczciwą i wiarygodną prasę. Twoje wsparcie poprzez wysokie prenumeraty pomoże nam wdrożyć czasopismo, do którego jesteśmy zobowiązani.

READ  Czy Narodowy Bank Polski zakończył cykl łagodzenia polityki pieniężnej? | pstryknąć

Wsparcie jakości magazynu i Subskrybuj Jakość biznesowa.

Edytor cyfrowy