30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

W Polsce zamordowano pracownika Indian Bank, a sprawca został zatrzymany – poinformowała policja

Obraz polskiego pojazdu policyjnego używanego do reprezentacji.

Nowe Delhi: Kilka dni temu w Polsce zamordowano 30-letniego obywatela Indii. Według doniesień prasowych, rozwój sytuacji wyszedł na jaw, gdy rodzina ofiary skontaktowała się z ambasadą Indii w Polsce, gdy nie udało się skontaktować z nim telefonicznie.
Zamordowany został zidentyfikowany jako Ibrahim Sharif z wioski Puducherry w dystrykcie Palakkad w Kerali. Sharif został zatrudniony przez dział IT ING Banku Polska. Manorama malajalam powiedział w oświadczeniu.
Rodzina Ibrahima Sharifa w Kerali po raz ostatni kontaktowała się z nim we wtorek, 24 stycznia. To było dla niego niezwykłe, że nie kontaktował się z nimi przez tak długi czas, że rodzina zwróciła się do ambasady Indii, donosił reportaż.

Wtedy poinformowano o śmierci Sharifa. Polska policja zatrzymała mężczyznę w związku z morderstwem – poinformowała rodzina. Malajalam media poinformowały, że ambasada zapewnia, że ​​jest w stałym kontakcie z policją w celu uzyskania aktualizacji i działań następczych w dochodzeniu.

Ibrahim Sharif dzielił mieszkanie z obywatelem Polski w kraju europejskim. Nie wiadomo jednak, czy zatrzymany oskarżony jest współlokatorem, czy nie.

Czekamy na więcej szczegółów.

READ  Misja handlowa kwiatów do Polski | wiadomość