25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Velez podąża za winą Maxa Muncie

Velez podąża za winą Maxa Muncie

Filadelfia – W telewizji Phillies jest 15-sekundowe opóźnienie, więc wszyscy w środku wiedzieli, że na dole 10. miejsca w niedzielnym wygranym 4:3 meczu z Dodgers wydarzyło się coś wyjątkowego.

Po prostu nie wiedzieli dokładnie co.

„Oceniam swoje emocje na podstawie tupania i dopingowania fanów” – powiedział Zach Evelyn, prawa ręka. „To było dla mnie wszędzie. Ale jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wygraliśmy. Naprawdę tego potrzebowaliśmy. „

„To wygodne zwycięstwo” – powiedział Alec Bohm.

Okazało się, że było to jedno z najbardziej zaciętych finiszów w grze Feliz w ostatnich pamięciach. Oni mieli rzymska królowa w drugim i Garrett Stubbs Na trzecim miejscu z dwoma outami na dziesiątym. Pozostali w tyle, biegnąc. Potrzebowali Bohma, żeby przyjechał, albo mieliby dom 1-5. Frustracje Feliza już zaczynają się ujawniać. Rhys Hoskins trafił do kosza po rozegraniu ostatniego meczu deblowego w ósmej rundzie.

Boom uderzył w miękki pas startowy do drugiego kapitana drużyny Dodgers, Maxa Muncie. Wydawało się, że to koniec. Ale to był koniec gorącego i wilgotnego popołudnia i pole wyschło. Muncie musiał dać sobie więcej miejsca, by poradzić sobie z najtrudniejszym skokiem. nie zrobił.

Muncie wygładził piłkę. Poszedł za nim.

„Przesuń piłkę, wprowadź piłkę do gry” – powiedział Bohm. „Uderz tam, gra skończona, prawda? Wiedziałem, że uderzyłem lekko, więc biegnę tak mocno, jak tylko mogę. Ale wchodząc na wyższy poziom, wiem, że miałem jednego z najszybszych graczy w lidze na drugim miejscu, więc” Nie staram się tam wiele robić”.

Stubbs strzelił z trzeciego miejsca, aby wyrównać z nim.

„Oglądałem całą sztukę” – powiedział Stubbs. „Widziałem, jak się kołysze. Wiem o tym [Quinn] Już miałem przyjść, więc przygotowałem się, żeby mu powiedzieć, w którą stronę się wymknąć.

Quinn wsunął głowę w talerz, żeby go zdobyć. To był pierwszy raz, kiedy Velez strzelił dwa przejazdy w faulu od 17 maja 1994 roku przeciwko Expos na Veterans Stadium.

„Odnalezienie piłki zajęło mi dużo czasu” – powiedział Mansi.

„Po prostu szedłem na jego huśtawce” – powiedział Quinn. „Widziałem go na podłodze. Nie byłem pewien, czy to przejdzie, więc zerknąłem na Dusty’ego i obejrzałem się za siebie. Zobaczyłem Mansiego kołyszącego się na piłce, więc po prostu wystartowałem. To jak jedna z tych rzeczy w tej chwili. Ufam jego decyzji, patrzę na nią, patrzę na piłkę. Widzę ją kątem oka. To tylko jedna z tych podejmowanych w ułamku sekundy decyzji.

Speed ​​Quinn uratował dzień. Evelyn zaliczyła 12 w siedmiu rundach, w tym siedem na podkręconych piłkach. Był świetny, ponieważ rotacja Veleza wciąż się toczy. Stubbs miał świetną grę. Pierwszy mecz u siebie w swojej wspaniałej karierze w lidze osiągnął w szóstej pozycji, zmniejszając różnicę do 2:1. Wybierz, aby zacząć od 1oth. Popełniło to oszałamiający błąd dla JT Realmuto, który zajął trzecie miejsce, ale Stubbs nadrobił luz, kiedy pobiegł od pierwszego do trzeciego na singlach Quinna po prawej stronie.

To była bliska gra. Rzut Mocky Bates prawie go dopadł.

„Myślałem, że jestem trochę szybszy niż w rzeczywistości” — powiedział Stubbs. „Może moje nogi były trochę zmęczone. Myślałem, że się tam dostanę i zrobiłem to. Pomyślałem: „Jeśli uda mi się dostać na trzecie miejsce, Ro może dostać się na drugie miejsce i możemy mieć dwóch biegaczy na pozycji punktowej”.

Stubbs powiedział, że nie myślał o swoim pierwszym domu, dopóki nie dotknął tablicy domowej.

On też dostał piłkę. Planuje dać go swojej mamie, Marty Jo.

Jego koledzy z drużyny przeklęli wkład Stubbsa w niedzielę. Kyle Schwarber nazwał to historią epoki. Evelyn powiedziała, że ​​to „definicja lidera”.

„Takie rzeczy rezonują z ludźmi” — powiedziała Evelyn. „To naprawdę inspiruje ludzi. Graj dla niego [butt] I myślę, że wszyscy skupili się wokół tego.

Tak więc nieprawdopodobne zwycięstwo wymazało frustrujący dzień. Phillies mieli jeźdźców na pierwszym i drugim miejscu, kiedy Hoskins zagrał podwójną grę na ósmym miejscu. Tak bardzo chciał kontynuować bieg, że pierwszy poślizgnął się w torbie. Wracając do bunkra, uderzył w kosz na śmieci, a następnie wbił go ponownie w oparcie siedzenia.

Frustracje Hoskinsa dotyczyły więcej niż jednej sztuki. Chodziło o całą grę. Wszystko się ostatnio działo.

„Po prostu spodziewamy się, że będziemy lepsi” – powiedział Hoskins.

Po raz kolejny mają nadzieję, że ich wielka wygrana w końcu popchnie ich do przodu.