13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Użytkownik Apple po raz pierwszy opisuje to doświadczenie po roku

Użytkownik Apple po raz pierwszy opisuje to doświadczenie po roku

Oficjalnie minął rok, odkąd zostałem użytkownikiem Apple. Teraz, jako bloger Apple, czułem, że to dobry moment, aby pomyśleć o tym doświadczeniu, ponieważ przyjechałem z wyjątkowej perspektywy.

tło

Android zawsze był moim ulubionym telefonem. Kupiłem piętno, że Apple było za drogie i okazało się, że nie można go kupić. Jako ktoś, kto oglądał ich produkty, sam nigdy ich nie posiadałem. Ledwo narażony na urządzenia Apple.

Kiedy kupowałem mój pierwszy smartfon jako student z ograniczonym budżetem, byłem pod wrażeniem aparatu i rozmiarów linii Samsung Galaxy. Mały rozmiar i rozmiar iPhone’a mnie zniechęciły. W tym czasie posiadałem tablet z Androidem, więc czułem się komfortowo pozostając w rodzinie Androida. Ponadto każdy inny niż smartfon, który wcześniej posiadałem, był Samsungiem; Te urządzenia były dla mnie przydatne.

Jednak wszystko zmieniło się w zeszłym roku, kiedy po raz pierwszy zostałem użytkownikiem Apple.

Powody, dla których warto przejść na produkty Apple

W lipcu 2021 znalazłem się w moim rodzinnym kraju Verizon Sklep, bardzo potrzebuje ulepszenia. Moim obecnym telefonem w tym czasie był Samsung Galaxy S7, który kupiłem w 2016 roku. Dzięki temu mój telefon miał pięć lat, kiedy w końcu go uaktualniłem. Kiedy rozważałem iPhone’a w 2016 roku, musiałem szybko kupić mojego S7 i nie byłem jeszcze gotowy na zmianę.

Z biegiem czasu zmęczyło mnie powolne S7 i byłem gotowy na szybsze, nowocześniejsze urządzenie. YouTube stał się źródłem wiedzy, jeśli chodzi o wyszukiwanie telefonów. Patrząc na iPhone’a 12, w końcu znalazłem iPhone’a, który według mnie wyglądał dobrze i pasował do mojego pragnienia prostego interfejsu.

iPhone zawarł umowę

Kiedy byłem w Verizon, sprawdziłem wszystkie oferty z tym wspaniałym sprzedawcą, mając na celu znalezienie odpowiedniego pakietu dla mnie. Zdecydowaliśmy się na fioletowy iPhone 12, który dał mi specjalną ofertę na zakup Apple Watch SE. To, co pchnęło mnie również w stronę iPhone’a, to fakt, że po godzinach udzieliłem wywiadu w moim lokalnym kraju Sklep Apple. Ciekawostka, pierwszy telefon, który wykonałem na moim pierwszym iPhonie, pochodził od samego Apple!

Miesiąc później zacząłem pracować jako specjalista Apple Store. Możesz pomyśleć. Jak ktoś bez doświadczenia z produktami Apple dostał pracę w firmie? Być może pomogło mi moje wcześniejsze doświadczenie w pracy w branży hotelarskiej. W Apple Store bardziej chodzi o umiejętności ludzi niż o Twoją wiedzę o Apple. Nie zaszkodziło też to, że jestem byłym pracownikiem Walt Disney World, a kierownik ds. rekrutacji jest wielkim fanem Disneya.

READ  Testy przeprojektowania YouTube w celu zastąpienia Biblioteki zakładką „Ty”.

Szok kulturowy iOS po raz pierwszy użytkownik Apple

Przejście z Androida na iPhone’a wydawało mi się kompletnym szokiem kulturowym. Podczas nawigacji po iOS czułem się, jakbym był na obcym terytorium. Jednak przeszedłem przez to we właściwy sposób i zacząłem cieszyć się moim nowym iPhonem, jednocześnie uważając go za łatwy w użyciu.

Jedną z rzeczy, za którymi tęsknię w Androidzie, jest małe migające światło, które ostrzega mnie powiadomieniem, gdy mój telefon jest w trybie uśpienia. Nawet rok później wciąż spodziewałem się, że zobaczę migającą lampkę informującą mnie o sprawdzeniu telefonu.

Korzyści z bycia użytkownikiem produktów Apple

iPhone jest bardzo prosty. Jego prostota jest tak atrakcyjna, że ​​w zeszłym roku skłoniłem kilku członków rodziny do przejścia na Apple. Integracja wszystkich moich urządzeń Apple jest świetna; Nigdy nie wiedziałem, że ekosystem sprzętowy może tak pięknie koordynować. Nie zaczynaj też na Macu!

Rok później poznałem tajniki mojego iPhone’a i pokochałem to doświadczenie. W ciągu siedmiu lat spędzonych w Samsung Galaxy, przez kilka dni ledwo mogę wykonać telefon. Teraz to dla mnie ulga, że ​​mam telefon, który nie komplikuje mi rzeczy i jest przyjemnością w użyciu.

Wskazówki dla użytkowników produktów Mac Apple Watch

Produkty, których używałem

Produkty Apple, które kupiłeś w zeszłym roku (dzięki zniżce w sklepie Apple Store) obejmują:

Czy wrócę do Androida?

Całkowicie wracam do Androida. Nie ma ku temu konkretnego powodu; Może tęsknię za marką Samsung? Wiem, że ludzie uwielbiają zaawansowane funkcje dostosowywania oferowane przez urządzenia z Androidem; Właściwie nie obchodzi mnie to. Teraz, jeśli chodzi o komputery, całkowicie wracam do systemu Windows jako głównego celu. Właściwie nadal posiadam laptopa HP i chciałbym mieć zarówno system Windows, jak i Mac.

Moja przyszłość jako użytkownika Apple

Do tej pory byłem bardzo szczęśliwy w moim roku jako entuzjasta Apple. Ale jest kilka rzeczy, które zmieniłbym w drugim roku.

READ  Balatro: Bardzo złożona gra karciana, która zawładnie Twoim weekendem

Idealnie chciałbym pracować na iPadzie, który ma doświadczenie podobne do Maca. Chociaż uwielbiam iPada, w zależności od tego, co robisz, praca może być okropna. Używam iPada (9. generacji) i jest to świetny tablet, ale nie jest to maszyna do ciężkiej wielozadaniowości.

Kolejną rzeczą, na którą nie mogę się doczekać w przyszłości jako użytkownik Apple, jest zwiększenie wydajności aparatu. Ponieważ aparat iPhone’a całkowicie zmienił zasady gry, muszę wiedzieć, jak robić naprawdę dobre zdjęcia. Jeśli są tam jacyś entuzjaści aparatów iPhone’a, pokocham kilka wskazówek.

Kiedy po raz pierwszy zostałeś użytkownikiem Apple? Jestem ciekaw, co sprowadza Cię do urządzeń Apple? Dajcie znać w komentarzach!

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple: