26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

USA rozmawiają z Polską o „rosyjskiej rozbudowie militarnej pod Ukrainą”

Amerykański doradca ds. bezpieczeństwa narodowego Jake Sullivan rozmawiał telefonicznie w poniedziałek (czasu lokalnego) z Pawłem Solochem, szefem Biura Bezpieczeństwa Narodowego w Polsce i Jacquesem Kumosem, szefem Biura Polityki Międzynarodowej.

„Wymienili poglądy na temat struktury wojskowej Rosji w pobliżu granicy z Ukrainą i potwierdzili znaczenie jedności sojuszników w wysiłkach dyplomatycznych i prewencyjnych” – powiedziała rzeczniczka Rady Bezpieczeństwa Narodowego Emily Horn w oświadczeniu w poniedziałek (czasu lokalnego).

Sullivan powtórzył poparcie USA dla Sekcji 5 Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego i podkreślił gotowość Stanów Zjednoczonych do wspierania naszych wschodnich sojuszników w obronie ich krajów.

Sullivan złożył dziś rano gratulacje prezydentowi Bidenowi z powodu weta polskiego prezydenta Dudy.

(Tylko tytuł i obraz tego raportu mogły zostać przerobione przez personel Business Standard; pozostała treść zostanie automatycznie wygenerowana z kanału Syndykatu.)

Drogi Czytelniku,

Business Standard zawsze stara się dostarczać aktualne informacje i komentarze, które są interesujące i mają szerokie konsekwencje polityczne i ekonomiczne dla kraju i świata. Wasze zachęty i konsekwentne informacje zwrotne na temat tego, jak ulepszyć naszą ofertę, wzmocniły nasze zaangażowanie i zaangażowanie w te cele. Z niecierpliwością czekamy na dalsze informowanie i aktualizowanie wiarygodnych wiadomości, autorytatywnych poglądów i jasnych komentarzy na istotne tematy, nawet w tych trudnych czasach wynikających z Govt-19.
Mamy jednak prośbę.

Potrzebujemy Twojego większego wsparcia, gdy walczymy z ekonomicznymi skutkami epidemii, abyśmy mogli nadal dostarczać Ci treści wysokiej jakości. Nasza próbka subskrypcji otrzymała zachęcającą odpowiedź od wielu z Was, którzy subskrybowali nasze treści online. Dodatkowa subskrypcja naszych treści online pomoże nam tylko w osiągnięciu celów dostarczania Ci najlepszych i najbardziej odpowiednich treści. Wierzymy w niezależną, uczciwą i wiarygodną prasę. Twoje wsparcie poprzez wysokie prenumeraty pomoże nam wdrożyć czasopismo, do którego jesteśmy zobowiązani.

Wsparcie jakości magazynu i Subskrybuj Jakość biznesowa.

Edytor cyfrowy