6 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Urugwaj vs Korea Południowa Mistrzostwa Świata na żywo mecz: wynik i aktualizacje

Urugwaj vs Korea Południowa Mistrzostwa Świata na żywo mecz: wynik i aktualizacje

przypisywany mu…Neil Hall/EPA, za pośrednictwem Shutterstock

W ciągu ostatnich kilku dni w desperackich poszukiwaniach punktu nacisku w Brazylii pojawiła się pewna nadzieja. Może obrońcy: jeśli Daniel Alves, którego niesamowita energia wreszcie zaczyna wrzeć w wieku 39 lat, może zmieścić się w składzie, możliwości nie mogą być wielkie.

A może chodzi o pomoc: być może Tite, trener swojego kraju, nie będzie w stanie oprzeć się pokusie wykorzystania swojego szerokiego wachlarza talentów ofensywnych, pozostawiając Casemiro jako jedynego zmęczonego dorosłego w pokoju. Lub, jeśli to konieczne, może to być Neymar. Czy można liczyć na to, że Neymar zagra, gdy będzie to miało znaczenie?

Jak oglądać mecz Brazylia-Serbia: 14:00 czasu EST. Lis, Telemundo, Paw.

To wszystko wydaje się trochę beznadziejne. Oczywiście nie ma gwarancji, że Brazylia wygra mistrzostwa świata, nie tylko ze względu na jakość niektórych rywali. Argentyna A teraz Niemcy Mogłeś się jednak potknąć Francjai Anglia I dzięki za Apokaliptyczne stonowane wyburzenie Kostaryki W środę Hiszpania pokazała całą swoją rękę. Boisko nabiera kształtu.

W tygodniach poprzedzających turniej zakładano, że Brazylia będzie górą. Tite ma do dyspozycji „złote pokolenie”, jak mówi jego serbski odpowiednik Dragan Stojkovic. Stojkovic, dla tych, którzy mają wystarczająco długą pamięć, Wie co nieco o złotych pokoleniach. Nie ma wyraźnego punktu nacisku. To najlepsza drużyna, jaką Brazylia wysłała do finału od czasu zwycięstwa w turnieju w 2002 roku; W rzeczywistości jest to znacznie lepszy zespół niż zespół, który wygrał w Japonii 20 lat temu. Widziałem normę. Teraz jest czas, aby je dopasować.