3 października, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ujawniono rzadką sekwencję uruchamiania konsoli Nintendo Switch Prototype NX

Ujawniono rzadką sekwencję uruchamiania konsoli Nintendo Switch Prototype NX

Wygląda na to, że wewnętrzne logo kryptonimu Nintendo Switch „NX” zostało odkryte i wyciekło.

Logo NX zostało znalezione podczas budowania prototypu gry Mario Kart 8 Deluxe 18 października 2016 r., dwa dni przed oficjalnym ogłoszeniem przez Nintendo nazwy Switcha.

Samo logo przedstawia okrąg z niebieską kropką, która obraca się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, a tuż obok niego pojawiają się litery „NX”. Ma również jasnoniebieski kolor podobny do logo Wii U zamiast czerwonego koloru Switcha.

Chociaż nie możemy w pełni zweryfikować zasadności sekwencji rozruchowej, biorąc pod uwagę, że pochodzi ona od Nintendo, prawdopodobnie nie otrzymamy oficjalnego potwierdzenia. Ale to rzadkie spojrzenie na wczesny prototyp Nintendo.

Mario Kart 8 Deluxe był portem Switch gry Mario Kart 8 na Wii U, ale zawierał wszystkie nowsze DLC. W tym roku gra otrzymała również więcej kursów DLC w postaci przepustki na kurs Booster. Odniosła taki sukces, że wyprzedziła gry Mario Kart Wii, stając się najlepiej sprzedającą się grą w serii, ale stała się także najlepiej sprzedającą się grą wyścigową w historii Stanów Zjednoczonych.

Wygląda na to, że Nintendo nie spieszy się z stworzeniem Mario Kart 9, ponieważ Mario Kart 8 Deluxe wykonuje bardzo dobrą robotę. Jednak podobno Khalifa jest w fazie aktywnego rozwoju z jakimś „nowym akcentem” w formule serii.

Switch zbliża się do swoich szóstych urodzin, więc prawdopodobnie wkrótce pojawi się jego następca. Jak dotąd nie ma żadnych szczegółów ani nazw kodowych, ale Nintendo powiedziało, że pracuje nad tym, aby nie powtarzać tych samych błędów, które popełniło przy przejściu z Wii na Wii U.

READ  SpaceX po raz drugi testuje rakietę

George Yang jest niezależnym pisarzem dla IGN. Pisze o branży od 2019 roku i współpracował z innymi publikacjami, takimi jak Insider, Kotaku, NPR i Variety.

Kiedy nie pisze o grach wideo, George gra w gry wideo. co za niespodzianka! Możesz śledzić go na Twitterze @Yinyangfooey