22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Twitter Circle może być udostępniany większej liczbie użytkowników

Twitter Circle może być udostępniany większej liczbie użytkowników

Świergot Rozpoczęto test obwodu To było na początku tego miesiąca z ograniczonym wyborem, a teraz wygląda na to, że zaczyna być udostępniany większej liczbie użytkowników (przez Policja Androida). Ta funkcja działa bardzo podobnie Bliscy przyjaciele na Instagramiektóry umożliwia użytkownikom wysyłanie tweetów do określonej grupy osób zamiast do wszystkich użytkowników Twittera.

Aby sprawdzić, czy masz dostęp do kręgu Twittera, zaktualizuj aplikację Twitter lub przejdź do Twittera w przeglądarce internetowej. Kiedy zaczniesz pisać tweet, zobaczysz rozwijane menu w górnym czytaniu wszyscy. Stąd możesz wybrać Krąg Twittera Aby ograniczyć tweet do określonej grupy odbiorców, możesz kliknąć wydanie Dodawanie lub usuwanie osób ze swojego kręgu. Twitter nie powiadomi użytkowników, jeśli ich dodasz lub usuniesz.

Wybierz „Twitter Circle”, aby ograniczyć swoje tweety.

Dodaj lub usuń użytkowników ze swojego kręgu.

Do swojego kręgu możesz dodać maksymalnie 150 użytkowników, niezależnie od tego, czy Cię obserwują, czy nie. Użytkownicy w Twoim kręgu zobaczą notatkę dołączoną do tweetów, które są przeznaczone tylko dla kręgu (i odwrotnie), która brzmi: „Tylko osoby w @[yourusername]Twitter Circle może wyświetlić ten tweet. Tweetowanie do twojego kręgu jest prawie jak posiadanie prywatnego konta, po prostu prywatyzuje niektóre tweety, zamiast ograniczać dostęp do całego profilu.

Osoby z Twojego kręgu nie będą mogły retweetować niczego, co na nich publikujesz, ale nadal mogą zrobić zrzut ekranu i pobrać Twoje tweety. Należy również pamiętać, że Wytyczne dla społeczności Twittera nadal obowiązują, nawet jeśli wysyłasz swoje tweety do mniejszej grupy odbiorców.

Rzecznik Twittera Joseph Nunez powiedział, że chociaż wydaje się, że więcej użytkowników będzie mogło uzyskać dostęp do tej funkcji krawędź Nadal jest testowany. „Obecnie nadal testujemy krąg Twittera z grupą ludzi na całym świecie z iOS, Androida i Internetu” – powiedział Nunez. „Funkcja nie została jeszcze szeroko udostępniona wszystkim, ponieważ nadal zbieramy opinie”.

W tej chwili nie jest jasne, ile osób ma obecnie dostęp do kręgu. Wydaje się jeszcze użytkownicy (Włącznie ze mną) W końcu widzę funkcję, która pojawia się, gdy zaczynają pisać tweeta, ale Niektórzy użytkownicy Nadal zgłaszam niedostępność.

Aktualizacja 28 maja, 17:27 ET: Zaktualizowano, aby dodać oświadczenie rzecznika Twittera, a także podkreślić, że krąg nie został jeszcze udostępniony wszystkim.

READ  Dbrand wydaje skórki, dzięki którym Twój telefon wygląda jak nic