26 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

YourTango

Trzy znaki zodiaku z surowymi horoskopami w niedzielę 21 sierpnia 2022 r.

Mamy dzisiaj mały problem, nazywa się on Saturn w trygonie Księżyca i jego wpływ na niektóre znaki zodiaku byłby ostry i frustrujący.

Jest to wyjątkowe przejście, o ile ma zdolność doprowadzenia nas do naszej mocy, tylko po to, aby pokazać, jak ograniczona jest ta moc, w zmierzyć się z przeciwnościami losu.

Dlatego będziemy doświadczać takich rzeczy jak jasność myślenia, podczas gdy mówi się nam, że nie ma miejsca na taką jasność w myśleniu. Dziwne, ale prawdziwe.

Będziesz mieć dziś pretensje do niektórych znaków zodiaku za bycie mądrym. Niektóre znaki wywołają gniew innych ludzi tylko dlatego, że użyliśmy naszych talentów, aby wyrazić siebie, a te talenty wzbudziły w innych zazdrość.

Związane z: Trzy znaki zodiaku, które dawniej żałowały straty podczas Księżyca w Bliźniętach 19-21 sierpnia 2022 r.

To jeden z tych dni, kiedy po prostu nie możemy wygrać; I nie tylko to, ludzie, którzy odczują najbardziej, to ludzie, którzy naprawdę zasługują na wygranie tego, co to znaczy „wygrać”.

Dziś jest dzień, w którym dobrzy ludzie są zamykani, zamykani i odpychani na bok tylko dlatego, że są dobrzy.

Dla wielu z nas byłoby to irytujące, ponieważ wydaje się, że oferujemy coś pozytywnego i produktywnego. Podzielimy się dziś naszymi najlepszymi pracami i zostaną one stanowczo odrzucone, co może być druzgocące dla niektórych z nas.