3 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

YourTango

Trzy znaki zodiaku z przybliżonymi horoskopami tygodniowymi, 2-8 maja 2022 r.

Maj inspiruje nowe pomysły, a także nadzieję na piękny nowy sezon. I chociaż sprawy nie zawsze układają się tak, jak byśmy sobie tego życzyli, Mai wydaje się być w stanie zająć się naszymi problemami i sprawić, by wydawały się znośne. W tym miesiącu jest coś, co sprawia, że ​​czujemy, że nie mamy zamiaru Cię zawieść. Oznacza to również, że mamy tu i tam ciężkie chwile i będziemy to znosić i przez to przejdziemy.

W tym tygodniu dla niektórych jest taka próba. Chociaż mamy kilka przeciwstawnych crossoverów, które od czasu do czasu mogą powodować dyskomfort, to, co dzieje się z nami w pierwszym tygodniu maja, będzie czymś, z czym od razu zajmiemy się.

Związane z: Cotygodniowe czytanie kart tarota, autor: Zodiac, 2-8 maja 2022 r.

Wraz z koniunkcją Księżyca Urana 1 dnia i Słońca Urana 5 dnia, patrzymy na tydzień pełen emocjonalnych min lądowych; Jeśli zrobimy zły krok, kablooey się złości.

A ponieważ w tym tygodniu jest tak wiele tranzytów Wenus, które mają wpływ na prawie wszystko, możemy prawdopodobnie założyć, że szalone momenty pod wpływem Urana będą miały związek z miłością.

Związane z: Jak „chaotyczne” zaćmienie Słońca w kwietniu 2022 r. w Byku wpływa na każdy ze znaków przez cały rok