24 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Tryptyk wciąż musi działać

Tryptyk wciąż musi działać

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Sześć miesięcy później, Grand Theft Auto: The Trilogy wciąż wymaga trochę pracy

zrzut ekranu: gry rockowe

Kiedy Grand Theft Auto: The Trilogy — edycja ostateczna Uruchomiony w zeszłym roku był katastrofą. Trzy z najbardziej lubianych gier wideo wszech czasów zostały oficjalnie ponownie wydane na nowoczesnych urządzeniach i nie tylko wyglądały jak brudna gra, Ale biegnij też jak on. rzeczy były Więc Źle, w rzeczywistości, że Rockstar Musiałem zaoferować fanom kilka darmowych gier, żeby to zrekompensować.

Niektóre późniejsze łatki próbowały rozwiązać niektóre z tych problemów, ale w ten sposób Kompleksowe ponowne sprawdzenie gier odlewnia cyfrowa pokazywaćWciąż tam Dużo pracy, która pozostała do wykonania.

Najpierw zwiastowanie: Deszcz jest teraz w większości normalny, tak jak jest Powinno to nastąpić po 15 poprawkach błędów, a po uruchomieniu pojawia się warstwa mgły, która daje światu gry przyzwoite poczucie skali w locie. Wprowadzono również poprawki do niektórych z najbardziej rażących błędów ortograficznych na banerach, a także naprawiono główne problemy z architekturą misji i kolizjami. Najważniejsze, że Gry działają teraz znacznie płynniej, zwłaszcza w trybie wydajności, w którym wszystko jest prawie zablokowane przy 60 klatkach na sekundę.

Teraz złe wieści. Wiele rzeczy, które wyglądają źle w tych grach, zrobi to nigdy Bądź wytrwały, ponieważ są to porty do gier telefonicznych i jest wiele dodatków, które możesz dodać, gdy je przyniesiesz Gra zaprojektowana do uruchamiania iPhone do systemu takiego jak PS5 lub nowoczesny komputer PC. Są to takie rzeczy, jak ogólny wygląd postaci – który w tamtym czasie dobrze pasował do telewizorów CRT o niskiej rozdzielczości, ale wydawał się nie na miejscu w ustawieniu HD – a także efekty oświetlenia otoczenia (takie jak ciemne i złote zachody słońca) przeznaczony do Męt I San Andreas które zostały usunięte.

I chociaż niektóre tagi zostały naprawione, nadal jest wiele innych z błędami pisowni, albo w wyniku ukrywania się Rockstar w pracy tłumaczeniowej, albo Dużo pracy włożono w ulepszanie sztucznej inteligencji (co ma również nierozwiązane problemy z teksturami ścian i znakami budynków). Możesz zobaczyć przykłady tego wszystkiego w akcji w odlewnia cyfrowa Wideo poniżej:

READ  Oppo ogłasza szybkie ładowanie 150 W, już wkrótce dla OnePlus