9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dzisiejsze przemówienie Donalda Trumpa – Najnowsze: Trump prosi tłum o głosowanie w „gigantycznej czerwonej fali”, gdy krzyczy o „uzbrojonym” systemie sprawiedliwości

Trump News – Najnowsze: Trump mówi tłumom w Iowa, że ​​„bardzo, bardzo, bardzo” będzie kandydować na prezydenta w 2024 roku

„Przygotuj się”: Trump mówi, że „bardzo prawdopodobne” jest ponowne kandydowanie na prezydenta w 2024 r.

Donald Trump ostatniej nocy powiedział tłumowi w Sioux w stanie Iowa, że ​​jest bardziej niż kiedykolwiek prawdopodobne, że będzie kandydował na prezydenta w 2024 roku – ale powstrzymał się od złożenia żelaznego zobowiązania, aby to zrobić.

„Aby nasz kraj odniósł sukces, był bezpieczny i chwalebny, prawdopodobnie zrobię to ponownie” – powiedział. „Przygotuj się, to wszystko, co ci mówię – już wkrótce. Przygotuj się”.

Wśród tych, którzy rozgrzali tłum przed przemówieniem byłego prezydenta, była radykalna gruzińska kongresmenka Marjorie Taylor Green, która wezwała tłum do buu Pelosiego, mówiąc, że powinien być uzbrojony i zastrzelić człowieka, który go zaatakował. Pelosi został zwolniony ze szpitala wcześniej w czwartek.

Tymczasem sędzia zajmujący się sprawą oszustwa wniesioną przez nowojorską prokurator generalną Leticię James przeciwko Trump Organization i rodzinie Trumpa zdecydował, że niezależny monitor będzie nadzorował firmę, ograniczając jej zdolność do prowadzenia działalności.

Co więcej, CNN zauważa, że ​​ponieważ wydaje się prawdopodobna próba Trumpa 2024, urzędnicy Departamentu Sprawiedliwości dyskutowali o potencjalnej potrzebie specjalnego adwokata do zbadania dokumentów z 6 stycznia i Mar-a-Lago. Oczekuje się wybuchu aktywności po połowie okresu.

1667561457

Trump ponownie będzie kandydował na prezydenta

głowa na jeden raz Donald Trump Rzucił najsilniejszą wskazówkę, że może uciekać biały Dom Po raz trzeci w 2024 roku po miesiącach spekulacji.

„A teraz, w celu uczynienia naszego kraju sukcesem, bezpieczeństwem i chwałą, prawdopodobnie zrobię to ponownie” – powiedział Trump podczas wydarzenia wspierającego republikańskiego senatora Chucka Grassleya.

„Przygotuj się, to wszystko, co ci mówię – bardzo szybko. Przygotuj się” – dodał Trump, gdy tłum skandował jego imię.

45. prezydent powtórzył również fałszywe zarzuty o zwycięstwo w wyborach prezydenckich w 2020 roku.

Alisha Rahman Sarkar raporty.

Andrzeja Nottia4 listopada 2022 11:30

1667557800

Zadzwoń na policję, aby złożyć skargę na wtargnięcie do Mar-a-Lago

Plaża z palmami Wezwano funkcjonariuszy policji Mar temu W czwartek rano po doniesieniu o mężczyźnie, który odmówił opuszczenia tego miejsca Donald TrumpOśrodek na Florydzie.

Kapitan Will Rothrock Fox News Skontaktowali się z nimi agenci Secret Service w sprawie „skargi na rutynową napaść”.

Andrzeja Nottia4 listopada 2022 10:30

1667553300

Ted Cruz skarży się, że Trump nie wydaje 100 milionów dolarów na kandydatów GOP

We wtorkowym odcinku swojego podcastu senator z Teksasu zawołał prezydenta jednej kadencji osąd Twierdzenie, że siedzi na „stu milionach dolarów”, zamiast używać ich do wspierania kandydatów popierających Trumpa na kartach do głosowania w całym kraju.

relacjonuje Joanna Chisholm.

Oliver O’Connell4 listopada 2022 09:15

1667548800

Trump wzywa do postawienia w stan oskarżenia Mitcha McConnella

W czwartek rano Donald Trump wezwał do oskarżenia Mitcha McConnella, mówiąc: „Powinni oskarżyć Mitcha McConnella… mają coś przeciwko niemu”.

Oliver O’Connell4 listopada 2022 08:00

1667543400

Czy umowa o immunitecie Cash Patel może stanowić „poważne ryzyko prawne” dla Trumpa?

Umowa immunitetu przyznana Donald Trumpasystent bitwa gotówkowa Eksperci twierdzą, że były prezydent może znaleźć się w niebezpieczeństwie prawnym.

Śrawasti Dasgupta donosi.

Oliver O’Connell4 listopada 2022 06:30

1667538000

Co może uniemożliwić Trumpowi start w 2024 roku?

Ale chociaż strata Joe Bidena w listopadzie 2020 r. mogła osłabić dumę prezydenta na jedną kadencję i wywołać 18 miesięcy kłamstw na temat sfałszowanych urn wyborczych, teraz wydaje się prawie pewne, że Trump będzie kandydował do Białego Domu w 2024 r.

Co, jeśli w ogóle, może pokrzyżować jego plany?

Oliver O’Connell4 listopada 2022 05:00

1667532613

Kampania Trump 2024 szykuje się do uruchomienia po połowie roku

Grał także przed tłumem kibiców w Robstown w Teksasie, byłego prezydenta Donald Trump To wywołało wiwaty, gdy mówił o swoich pierwszych dwóch biegach biały Dom – Trzecia tyrada.

„Aby nasz kraj znów odniósł sukces, był bezpieczny i ponury, prawdopodobnie zrobię to ponownie” – powiedział w zeszłym miesiącu.

Być może ten temat ostrożnie „prawdopodobnie” wkrótce zniknie z radykalnej retoryki Trumpa. Doradcy byłego prezydenta po cichu przygotowują się do kampanii prezydenckiej w 2024 r., która może rozpocząć się wkrótce po przyszłotygodniowych wyborach śródokresowych, ponieważ Trump próbuje zarobić na tym, czego się spodziewano. republikański Wygrywa, starając się zostać liderem w nominacji swojej partii.

Oliver O’Connell4 listopada 2022 03:30

1667529906

ICYMI: E-maile pokazują, że prawnicy Trumpa wierzyli, że sędzia Thomas był kluczem do sabotowania wyniku wyborów w 2020 roku

sprawiedliwość Clarence Thomas Był od początku członkiem Sąd NajwyższyWedług nowych dokumentów, dziewięcioosobowa Rada Sądownictwa, którą kampania Trumpa zidentyfikowała jako sojusznika,

Wysłanie przez sąd e-maili między dwoma osobami Donald TrumpCzłonkowie zespołu prawnego kampanii 2020 wyjaśniają, jak organizatorzy wysiłków na rzecz opóźnienia certyfikacji wyników wyborów w Gruzji i innych stanach uwierzyli, że pan. przed oszustwami.

Pełna historia to John Bowden.

Oliver O’Connell4 listopada 2022 02:45

1667528135

Trump rozpoczyna ofensywę śródokresową w Iowa z rosnącą listą znanych nam skarg

Donald Trump wyszedł na scenę w Sioux City w stanie Iowa w czwartek około 20:30 czasu wschodniego i niemal natychmiast zaczął szkalować kraj, którym prowadził dwa lata temu, nazywając Hook State „oblężonym” przez grupę nieuczciwych złoczyńców, w tym That’s House Speaker Nancy Pelosi, senator Chuck Schumeri prezydenta Joe Biden.

Rozdał puszkę o inflacji i kosztach obiadu z okazji Święta Dziękczynienia Amerykanom z rasistowskimi atakami do prokuratora generalnego stanu Nowy Jork, który obecnie pozywa go, jego rodzinę i firmę zajmującą się nieruchomościami o tej samej nazwie, aby odzyskać miliony dolarów, które zostały oszukane przez jego biuro. Instytucje finansowe w Nowym Jorku.

Przeczytaj pełny raport Andrew Feinberga:

Oliver O’Connell4 listopada 2022 02:15

1667526986

Trump kończy swoje uwagi.

(AFP)

Oliver O’Connell4 listopada 2022 01:56