20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Trump News – Live: Były prezydent strajkuje, aby opóźnić złożenie wniosku, gdy komisja 6 stycznia odkrywa „kryminalny spisek”

Trump News – Live: Były prezydent strajkuje, aby opóźnić złożenie wniosku, gdy komisja 6 stycznia odkrywa „kryminalny spisek”

Trump chwali Putina i oczernia przywódców USA w CPAC

Prawnicy byłego prezydenta Donalda Trumpa i prokuratora generalnego Nowego Jorku osiągnęli porozumienie w sprawie opóźnienia składania oświadczeń w dochodzeniu cywilnym, dzięki czemu Trump może uzyskać zeznania co najmniej kilka miesięcy przed złożeniem zeznań w ramach śledztwa w sprawie jego pracy.

Tymczasem akta sądowe z Kongresu w dniu 6 stycznia Kapitol Stanów Zjednoczonych do zbadania zamieszek zarzucanych, że pan. atut Prawnik, który pomagał w kampanii na rzecz jego reelekcji, był częścią „spisek kryminalnyodwołać wybory w 2020 roku.

Przedstawiciele Benny Thompson i Liz Cheney, która przewodniczy komisji śledczej, powiedzieli 6 stycznia w oświadczeniu.

Wśród opublikowanych dokumentów jest zdjęcie specjalnego harmonogramu dnia pana Trumpa, który zawiera różne nazwiska zapisane ołówkiem. Wśród nich jest Kelly Loeffler, senator z Georgii, która straciła mandat w noc poprzedzającą zamieszki.

W czwartek Trump wygłosił 415-wyrazowe przemówienie przeciwko komisji, powtarzając swoje zarzuty o „sfałszowanie” wyborów.

1646380807

Trump twierdzi, że media kłamią na temat jego częstych publicznych pochwał Putina

poprzedni prezydent Donald Trump Krytykował prasę, a wielu z partii nadal jest de facto Za ukrywanie i krytykowanie jego decyzji o chwaleniu rosyjskiego dyktatora Prezydent Rosji Władimir PutinNajechać Ukraina.

W e-mailu wysłanym przez jego Komitet Działań Politycznych, ponieważ ma zakaz korzystania z większości platform mediów społecznościowych, Trump oskarżył „RINOs [Republicans in Name Only]zwolennicy wojny]fałszywe wieści „o” kontynuacji[ing] Aby „rażąco kłamać i przeinaczać moje uwagi na temat Putina”.

Stuti Mishra4 marca 2022 08:00

1646379454

Strajki Trumpa mają opóźnić złożenie wniosku

Porozumienie między obiema stronami przewiduje opóźnienie w złożeniu wniosku i przyspieszony harmonogram odpraw, a dokumenty sądowe należy złożyć do 31 marca.

Trump zostanie poproszony o złożenie zeznań pod przysięgą, jeśli przegra odwołanie, 14 dni po podjęciu decyzji.

Pojawia się po apelacji Trumpa przeciwko nakazowi nowojorskiego sędziego, który nakazał Trumpowi i jego dwóm najstarszym dzieciom, Donaldowi Jr i Ivance, stawienie się w sądzie w ramach zawyżonych zarzutów dotyczących bezprawnych praktyk biznesowych organizacji Trumpa. wartość jego aktywów.

(AFP)

Stuti Mishra4 marca 2022 07:37

1646376832

Dlaczego republikańscy gubernatorzy, którzy odrzucili Trumpa, odmawiają kandydowania do Senatu?

Arizona’s Doug Ducey W czwartek dołączył do rosnącej listy republikańskich konserwatystów, którzy odrzucili kierownictwo swojej partii w Senat Oferty na izbę wyższą zostały w tym roku wykluczone – pisze Johna Bowdena.

Pan Dossey ogłosił, że nie będzie ubiegał się o miejsce w Senacie w liście do niektórych darczyńców jego kampanii, otrzymanym w czwartek przez kilka serwisów informacyjnych.

Stuti Mishra4 marca 2022 06:53

1646376830

Dlaczego republikańscy gubernatorzy, którzy odrzucili Trumpa, odmawiają kandydowania do Senatu?

Arizona’s Doug Ducey W czwartek dołączył do rosnącej listy republikańskich konserwatystów, którzy odrzucili kierownictwo swojej partii w Senat Oferty na izbę wyższą zostały w tym roku wykluczone – pisze Johna Bowdena.

Pan Dossey ogłosił, że nie będzie ubiegał się o miejsce w Senacie w liście do niektórych darczyńców jego kampanii, otrzymanym w czwartek przez kilka serwisów informacyjnych.

Stuti Mishra4 marca 2022 06:53

1646374839

Na wynos, gdy komisja 6 stycznia patrzy na „kryminalny spisek” Trumpa

Nie musi to koniecznie oznaczać, że pan. atut Zostanie oskarżony lub nawet Departament Sprawiedliwości przeprowadzi śledztwo. Jednak dokument prawny daje wczesne spojrzenie na niektóre potencjalne wnioski komisji, które mają zostać przedstawione w nadchodzących miesiącach.

Oto wnioski z 221-stronicowego zgłoszenia:

Stuti Mishra4 marca 2022 06:20

1646373294

Była doradca Trumpa oblała test na antenie dotyczący dzielnicy kongresowej, w której biega

Była rzeczniczka Departamentu Stanu Morgan Ortagus wystąpiła w lokalnym radiu w Nashville Wcześniej w tym tygodniu, aby wziąć udział w Test Aby kandydaci do lokalnych kongresów mogli zaprezentować swoją wiedzę o okolicy.

Problem polegał na tym, że Ortagus wydawał się niczego nie mieć.

chcę polecić Więcej na ten temat ma tutaj:

Stuti Mishra4 marca 2022 05:54

1646371800

Trump jest bardzo zły po usłyszeniu zarzutów o oszustwo wyborcze „bykami ***”

„Powiedziałem mu, że wszystkie te rzeczy były bzdurami *** o oszustwach wyborczych. I wiesz, błędem było zeskrobanie go takim, jakim był jego zespół” – powiedział Barr. Wiadomości NBC.

Stuti Mishra4 marca 2022 05:30

1646370600

Kimberly Gilfoyle otrzymuje wezwanie do sądu 6 stycznia

House Select Committee do zbadania rebelii z 6 stycznia wydał wezwanie do sądu na dokumenty i zeznania Kimberly Gilfoyle, byłej prezenterce Fox News i byłej zbieraczce funduszy na Uniwersytecie Trumpa, która jest również narzeczoną Donalda Trumpa Jr.

W liście do pani Guilfoyle, przewodniczącej Komisji Specjalnej Penny Thompson, dochodzenie Komisji „ujawniło wiarygodne dowody” jej zaangażowania w „zdarzenia objęte zakresem dochodzenia Komisji Specjalnej”.

Andrzeja Feinberga Raporty z Waszyngtonu.

Stuti Mishra4 marca 2022 05:10

1646369702

Jak źle mogło się stać dla byłego prezydenta?

Komisja 6 stycznia zrobiła swój najśmielszy krok w historii.

Takie oskarżenie jest wciąż bardzo dalekie od faktycznego postawienia zarzutu karnego. Ale rozwój wydarzeń pod koniec środy jest bez wątpienia najbardziej znaczącym wydarzeniem w pracach Komitetu 6 stycznia mającego na celu pociągnięcie do odpowiedzialności osób odpowiedzialnych za atak na Kongres.

John Bowden wyjaśnia, jak można kształtować rzeczy.

Oliver O’Connell4 marca 2022 04:55

1646368202

Trump wydaje 415 słów w odpowiedzi na zarzuty spisku kryminalnego

Prezydent Donald Trump wystosował zawiły 415-wyrazowy list w odpowiedzi na komisję wyborczą Izby Reprezentantów, aby zbadać zamieszki z 6 stycznia na Kapitolu i oskarżyć go o kryminalny spisek.

Oświadczenie Trumpa pojawiło się po tym, jak on i jego prawnik, John Eastman, którzy pomogli poprowadzić „pokój wojenny” Trumpa, aby rzucić wyzwanie zwycięstwu wyborczemu prezydenta Joe Bidena, oskarżony o spisek kryminalny odwołać wybory.

Eric Garcia dekonstruuje ogromną listę skarg i zarzutów.

Oliver O’Connell4 marca 2022 04:30