1 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Tiger Woods wraca do gry w drugiej rundzie, aby dostać się do PGA Championship

Tiger Woods wraca do gry w drugiej rundzie, aby dostać się do PGA Championship

Woods strzelił sub-69 w piątek i zajął trzecie miejsce z pierwszymi 36 dołkami. Linia odcięcia była 4 nad. Woods strzelił 4-over 74 w czwartek w pierwszej rundzie.

46-letni Woods ma teraz 12 strzałów za obecnym liderem klubu Willem Xalatoresem, który przed trzecią sobotnią rundą ma 9 poniżej zera.

Podczas czwartkowej pierwszej rundy Woods wydawał się być trochę zdenerwowany po rozpoczęciu gry na ósmym dołku – jego dołku od drugiego do ostatniego w rundzie otwierającej. Zaraz po zakończeniu reporter ESPN zapytał Woodsa, jak czuje się jego naprawiona chirurgicznie prawa noga, Woods powiedział: „Przedtem czułem się lepiej”, uśmiechając się.

Zapytany przez ESPN, w jaki sposób Woods był w stanie zignorować to, co się z nim fizycznie działo po piątkowym biegu, odpowiedział: „Jest misja. dobrze, ale hej, tak właśnie jest. To takie życie, to jest sport. Popychamy to, a czasem się psuje, ale to dobrze, możesz tam wrócić i dlatego mam świetną obsadę. Jestem naprawdę dobry w niszczeniu rzeczy i naprawdę dobry w naprawianiu rzeczy, więc jest to świetny związek” .

Trzecia runda PGA Championship rozpocznie się w sobotę w Southern Hills Country Club w Tulsa w stanie Oklahoma.

READ  Jeśli zarzuty o wstrzymanie płatności z ligi są prawdziwe, Daniel Snyder prawdopodobnie zostanie stracony