23 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

The View był krytykowany za unikanie wywiadu z Hugh Grantem i Ashleyem Grahamem

„Słabi” współgospodarze „The View” są wzywani za to, że nie odnieśli się do wirusowego wywiadu Hugh Granta z Ashleyem Grahamem podczas występu aktora w czwartkowym talk show.

„Okropne, że nie wspomniałeś, że nazwał go Ashley Graham” 1 użytkownik napisał na Twitterze Po wyemitowaniu odcinka.

ostatni Widz zgodził sięJak mogłeś nie odnieść się do wywiadu Ashleya Grahama z Hugh Scholarship?

„Myślę, że powiedział, że nie chce o tym rozmawiać, co niestety sprawia, że ​​czuję się tak samo arogancki, jak myślałem. #theview”.

A Dodano trzeciego krytyka„Spineless Nikt nie prosił o wywiad na czerwonym dywanie podczas gali rozdania Oscarów”, podczas gdy I powtórz czwartą„, „Więc myślę, że Hugh Grant poszedł do #TheView z umową, aby nie dotykać tego, co stało się z nim i Ashley Graham? Bo to nie jest słowo, nie mówiąc już o zdaniu!”

Przemówienie Hugh Granta "widok" Wraz z gospodarzami są Whoopi Goldberg, Sarah Haines, Joy Behar, Sunny Hostin i Alyssa Farrah Griffin.
Współprowadzący „View” zostali wezwani w mediach społecznościowych po tym, jak nie poruszyli wirusowego wywiadu Hugh Granta z Ashley Graham podczas wywiadu z nim.
opinia / twitter

62-letni Grant udał się w czwartek do „The View”, aby promować swój nowy film „Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves”, a współgospodarze Whoopi Goldberg, Sara Haines, Joy Behar, Sunny Hostin i Alssa Farrah Griffin mają wszystko oprócz uniknąć Oznaczony słoń w pokoju.

Zamiast tego panie rozmawiały o spotkaniu gwiazdy „Czterech wesel i pogrzebu” z byłą współgwiazdą Andie MacDowell na scenie podczas rozdania Oscarów 2023, kiedy wspólnie wręczyły nagrodę za najlepszą scenografię.

„Wygląda na to, że oboje świetnie się bawiliście”, zauważył 67-letni Goldberg, nie wspominając o żadnym błędzie na czerwonym dywanie Granta z 35-letnim Grahamem.

Hugh Grant ma bardzo wrażliwą twarz "widok."
— Jak nie możesz? Jeden z krytyków zastanawiał się, dlaczego współgospodarze nie poradzili sobie z wirusowym momentem z Grantem.
opinia / twitter
Whoopi Goldberg uśmiecha się "widok."
Gospodarze talk show zostali opisani na Twitterze jako „niepełnosprawni” i „okropni” po wyemitowaniu czwartkowego programu.
opinia / twitter

Przedstawiciel „The View” nie odpowiedział od razu na prośbę Page Six o komentarz, dlaczego całkowicie unikał tego tematu.

W niedzielę wieczorem Graham – który był jednym z gospodarzy czerwonego dywanu ABC – zadał Grantowi serię pytań, na które wyraźnie nie miał ochoty odpowiadać.

READ  Gwiazda „Batgirl” Leslie Grace przemawia po raz pierwszy po wycięciu filmu

Na przykład prowadzący podcast „Pretty Big Deal” zapytał gwiazdę „To właśnie miłość”, czy kibicuje jakiemukolwiek kandydatowi, a on spokojnie odpowiedział: „Nikt konkretnie”.


Aby uzyskać więcej Page Six, które pokochasz…


Duet podzielił się także niezręczną chwilą, gdy Grant odniósł się do powieści „Vanity Fair” z 1848 roku, a Graham myślał, że mówi o dorocznej imprezie magazynu.

Pod koniec wywiadu widać, jak „wycofujący się” ałun przewraca oczami, gdy wychodzi.

Widzowie wariowali, kto wypadł gorzej podczas wywiadu.

Ashley Graham przeprowadza wywiad z Hugh Grantem na czerwonym dywanie rozdania Oscarów.
Ashley Graham przeprowadza wywiad z Hugh Grantem przed rozdaniem Oscarów 2023 na czerwonym dywanie w programie ABC Sunday.
ABC
Hugh Grant robi minę podczas wywiadu z Ashley Graham na czerwonym dywanie.
Pod koniec wywiadu aktor przewrócił oczami.
ABC

Niektórzy nazywali Granta „niegrzecznym” i „idiotą” ze względu na sposób, w jaki radził sobie z Grahamem, podczas gdy inni uważali, że formularz był źle przygotowany i zadawali „głupie pytania”.

Zapytany o wirusowy moment po ceremonii wręczenia nagród, Graham powiedział w odpowiedzi: „Moja mama poprosiła mnie, abym zabijał ludzi z życzliwością, więc proszę bardzo”.

Grant musi jeszcze poradzić sobie z reakcją, a jego przedstawiciel nie odpowiedział na wielokrotne prośby Page Six o komentarz.