20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

The View był krytykowany za unikanie wywiadu z Hugh Grantem i Ashleyem Grahamem

The View był krytykowany za unikanie wywiadu z Hugh Grantem i Ashleyem Grahamem

„Słabi” współgospodarze „The View” są wzywani za to, że nie odnieśli się do wirusowego wywiadu Hugh Granta z Ashleyem Grahamem podczas występu aktora w czwartkowym talk show.

„Okropne, że nie wspomniałeś, że nazwał go Ashley Graham” 1 użytkownik napisał na Twitterze Po wyemitowaniu odcinka.

ostatni Widz zgodził sięJak mogłeś nie odnieść się do wywiadu Ashleya Grahama z Hugh Scholarship?

„Myślę, że powiedział, że nie chce o tym rozmawiać, co niestety sprawia, że ​​czuję się tak samo arogancki, jak myślałem. #theview”.

A Dodano trzeciego krytyka„Spineless Nikt nie prosił o wywiad na czerwonym dywanie podczas gali rozdania Oscarów”, podczas gdy I powtórz czwartą„, „Więc myślę, że Hugh Grant poszedł do #TheView z umową, aby nie dotykać tego, co stało się z nim i Ashley Graham? Bo to nie jest słowo, nie mówiąc już o zdaniu!”

Przemówienie Hugh Granta "widok" Wraz z gospodarzami są Whoopi Goldberg, Sarah Haines, Joy Behar, Sunny Hostin i Alyssa Farrah Griffin.
Współprowadzący „View” zostali wezwani w mediach społecznościowych po tym, jak nie poruszyli wirusowego wywiadu Hugh Granta z Ashley Graham podczas wywiadu z nim.
opinia / twitter

62-letni Grant udał się w czwartek do „The View”, aby promować swój nowy film „Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves”, a współgospodarze Whoopi Goldberg, Sara Haines, Joy Behar, Sunny Hostin i Alssa Farrah Griffin mają wszystko oprócz uniknąć Oznaczony słoń w pokoju.

Zamiast tego panie rozmawiały o spotkaniu gwiazdy „Czterech wesel i pogrzebu” z byłą współgwiazdą Andie MacDowell na scenie podczas rozdania Oscarów 2023, kiedy wspólnie wręczyły nagrodę za najlepszą scenografię.

„Wygląda na to, że oboje świetnie się bawiliście”, zauważył 67-letni Goldberg, nie wspominając o żadnym błędzie na czerwonym dywanie Granta z 35-letnim Grahamem.

Hugh Grant ma bardzo wrażliwą twarz "widok."
— Jak nie możesz? Jeden z krytyków zastanawiał się, dlaczego współgospodarze nie poradzili sobie z wirusowym momentem z Grantem.
opinia / twitter
Whoopi Goldberg uśmiecha się "widok."
Gospodarze talk show zostali opisani na Twitterze jako „niepełnosprawni” i „okropni” po wyemitowaniu czwartkowego programu.
opinia / twitter

Przedstawiciel „The View” nie odpowiedział od razu na prośbę Page Six o komentarz, dlaczego całkowicie unikał tego tematu.

W niedzielę wieczorem Graham – który był jednym z gospodarzy czerwonego dywanu ABC – zadał Grantowi serię pytań, na które wyraźnie nie miał ochoty odpowiadać.

READ  Jak James Spader podpisał kontrakt z dramatem po 10 sezonach – ostateczny termin

Na przykład prowadzący podcast „Pretty Big Deal” zapytał gwiazdę „To właśnie miłość”, czy kibicuje jakiemukolwiek kandydatowi, a on spokojnie odpowiedział: „Nikt konkretnie”.


Aby uzyskać więcej Page Six, które pokochasz…


Duet podzielił się także niezręczną chwilą, gdy Grant odniósł się do powieści „Vanity Fair” z 1848 roku, a Graham myślał, że mówi o dorocznej imprezie magazynu.

Pod koniec wywiadu widać, jak „wycofujący się” ałun przewraca oczami, gdy wychodzi.

Widzowie wariowali, kto wypadł gorzej podczas wywiadu.

Ashley Graham przeprowadza wywiad z Hugh Grantem na czerwonym dywanie rozdania Oscarów.
Ashley Graham przeprowadza wywiad z Hugh Grantem przed rozdaniem Oscarów 2023 na czerwonym dywanie w programie ABC Sunday.
ABC
Hugh Grant robi minę podczas wywiadu z Ashley Graham na czerwonym dywanie.
Pod koniec wywiadu aktor przewrócił oczami.
ABC

Niektórzy nazywali Granta „niegrzecznym” i „idiotą” ze względu na sposób, w jaki radził sobie z Grahamem, podczas gdy inni uważali, że formularz był źle przygotowany i zadawali „głupie pytania”.

Zapytany o wirusowy moment po ceremonii wręczenia nagród, Graham powiedział w odpowiedzi: „Moja mama poprosiła mnie, abym zabijał ludzi z życzliwością, więc proszę bardzo”.

Grant musi jeszcze poradzić sobie z reakcją, a jego przedstawiciel nie odpowiedział na wielokrotne prośby Page Six o komentarz.