30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

The Sims 4 łapie wszystkich graczy swoim głównym menu

The Sims 4 łapie wszystkich graczy swoim głównym menu

The Sims 4 "pierścionek dziewczyny" Rudowłosa i niebieskooka Sim z podekscytowaniem pokazuje swój telefon komórkowy z zieloną skórą i czerwonymi laserowymi oczami.

zdjęcie: EA / Kotaku

Wyobraź sobie swój najgorszy koszmar. Naprawdę pozwól sobie na poskładanie wszystkich szokujących szczegółów. Poczuj tempo w swoim sercu, a następnie wróć, aby pomyśleć o tym, co stworzyłeś. Podejrzewam, że to nie karta SIM do telefonu komórkowego, ale jakoś deweloperowi Maxisowi udało się zmienić ten nieszkodliwy wizerunek w zagrożenie Simowie społeczność.

26 kwietnia ten Simowie Program uruchamiający grę w pełni ogarnął koszmar. Twórcy wypuścili ze smyczy istotę, którą gracze nazywają „Ring Ring Girl”, postać pierwotnie przechowywaną w polu menu głównego zachęcającym do korzystania z telefonu, nagle zachęcaną do przejęcia głównego menu całej symulacji.

Ring Ring Girl się miotała Simowie 4 Gracze istnieją od 2021 roku i nie ma oczywistych powodów, dla których twórcy zdecydowali się podkreślić to teraz, a nie w poprzednich aktualizacjach. Jednak powoli przekształciło się to w wewnętrzny żart w Simowie Świat, nawet z oficjalnym Simowie Od czasu do czasu powołując się na jego istnienie.

Po nowych zmianach jest w końcu deifikowany – otynkowany Simowie 4 Główne menu, trzyma telefon komórkowy w diabolicznych drwinach, jej puste niebieskie oczy przebijają twoje.

„Nie jesteś hakerem, ja tylko!” Zastrzeżenie znajduje się na dole aukcji. To nie sprawia, że ​​jest lepiej, Ring Ring Girl. Skąd znasz mój adres IP?!

Ring Ring Girl, lub Kalia możeLubić Simowie 4 Oficjalnie wezwany do aktualizacji wczoraj, był doprawiony Simowie 4 Wojownicy płaczą i dokonują wszelkiego rodzaju „tortur” na postaci w zemście, ponieważ teraz Sim też Dostępny do pobrania w Simowie’ Galeria. Jedną z powszechnych metod tortur było użycie modu gorących dziewczyn do wykonania specjalistycznej chirurgii plastycznej na Maebey, co niewątpliwie przygotowałoby ją do przyszłej kariery w modelowaniu dywanów tuftowanych.

Jeśli nieodpowiednia plastyka nosa nie jest twoją sprawą, Simowie Witryna społeczności zwróciła również uwagę na zabawę z zmuszania Maebey do „Tańczy w jej sikach Utknęli na mieliźnie nad zabójczymi rekinami, dopóki nie zemdlali z powodu fali upałów. Nic dziwnego, tylko typowe rzeczy z najlepszymi przyjaciółmi.

Callia Maebey z The Sims 4 ma na sobie kardigan w kolorze łososiowym, stojąc na szarym tle z nieśmiałym wyrazem twarzy.

Chcesz zrobić ci sałatkę z boku. Czy pozwalasz jej?
zdjęcie: EA

gdzie ten Simowie Maebey dał dostęp do twoich pomysłów i głównego menu w tym samym czasie, kiedy ogłosiłeś Ostatnio zaktualizowanyMożemy się domyślać, że Maebey może być po prostu demonem noszącym sweter, który został ukształtowany tak, by aktywować szum wokół niej Simowie 4 Pokaż Simowie 4 Że EA wie, co się dzieje w środku.

Trzeba przyznać, że Maebey jest również najbardziej ekscytującą rzeczą w najnowszej aktualizacji, która jest głównie pobłogosławiona małą estetyką i funkcjami, takimi jak ponowne zapisanie Sima na studia po zawieszeniu. ten Simowie Zaktualizował także menu główne poza jego wygląd, dodając takie szczegóły, jak nowy panel startowy, wiadomości motywacyjne dla graczy rozpoczynających swoją pierwszą grę oraz ankiety, w których gracze mogą dzielić się opiniami. Dziś, ten Simowie uwolnić się Dodatkowa korekta Dodaj Kunafę, Zaatar, Kaktus Manakish i ograniczony czasowo „scenariusz z żabami”, który sprawi, że Twój Sim będzie chciał zbierać żaby. Dzięki Bogu. Biegałem na żabach.

Niektórzy gracze są sfrustrowani tym, co uważają za niepotrzebne zmiany w menu głównym i zwracają na to uwagę Simowie 4Małe i częste aktualizacje powodują, że gra zachowuje się błędnie tylko w niektórych przypadkach. Więc wróciliśmy do Maebey, która jest najbardziej ekscytującą rzeczą w aktualizacji.

Wiesz, im dłużej patrzyłem w jej dzikie oczy, im bardziej je czułem, tym bardziej zaczynałem… naprawdę ją rozumieć. Nigdy tak strasznie nie poszarpałem ci kończyn, jak niektórzy inni faceci, Maeby. Nie tak długo, jak trzymasz część boczną pod gwałtownym kątem, jak to jest teraz. To jest kardigan! Wygląda na świetnego przyjaciela.

Ale tak naprawdę nigdy nie poznam Maeby.ten Simowie Usunąłem ją z moich głównych list po zaledwie dniu, w którym pozwoliłem jej przejąć nad nią kontrolę. Nie wiesz nic dobrze, dopóki nie zniknie.

READ  Twitch Guest Star został zaprojektowany z myślą o gadaniu