12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„The Rachael Ray Show” został odwołany po 17 sezonach – Deadline

„The Rachael Ray Show” został odwołany po 17 sezonach – Deadline

EkskluzywnyOgólnokrajowy dzienny talk show CBS Media Ventures Rachael Ray Dobiegnie końca po obecnym 17. sezonie, kiedy pierwotna produkcja zostanie zakończona.

W ciągu ponad 20 lat pracy w telewizji miałem niesamowite 17 sezonów pracy w telewizji dziennej. RachelaRay powiedział w oświadczeniu dla Deadline. „Podjąłem jednak decyzję, że nadszedł czas, aby przejść do następnego ekscytującego rozdziału w mojej karierze nadawczej”.

To był rok zmian sejsmicznych w coraz bardziej wymagającym krajobrazie związanym z dzieleniem dnia, z Dr Phil, sędzia Mathis I Sąd Ludowy Przygotowują się również do zakończenia swoich biegów w tym sezonie i innych aktywistów The Ellen DeGeneres Show, The Wendy Williams Show, Maury, Dr. Oz Obok Prawdziwy Wygasa w ciągu ostatnich 12 miesięcy. CBS Television Distribution, która zajmuje się dystrybucją Rachael Ray również za dr Phil oraz dwa inne wspólne programy, które zakończyły się w zeszłym roku, lekarze I telewizji Daily Mail.

Wiadomość o ostatnim anulowaniu pojawia się tego samego dnia Deadline poinformował wyłącznie, że Ray połączył siły z Intensive Content, aby uruchomić nową firmę produkcyjną, Free Food Studios.

„Moja pasja ewoluowała od produkcji i formatu talk show do platformy nieobciążonej tradycyjnymi zasadami dystrybucji… Ray powiedział. „Dziękuję wam wszystkim Rachela Partnerzy dziennych pokazów, personel, podmioty stowarzyszone i niesamowite lata, które wszyscy spędziliśmy razem”.

prowadzony przez Raya, Rachela Zawiera umiejętności kulinarne Raya, a także wywiady z celebrytami, porady ekspertów ds. Zdrowia i stylu życia, segmenty makijażu i występy muzyczne. Wydany po raz pierwszy we wrześniu 2006 roku, zakończył swój pierwszy sezon jako taśma konsorcjalna nr 1 wprowadzona na rynek w sezonie 2006-2007. w ciągu 17 lat, Rachela Został nominowany do 37 nagród Daytime Emmy i trzykrotnie zdobył nagrodę Outstanding Talk Show.

Rachael Ray Był to jeden z pierwszych programów rozrywkowych, które zostały wznowione podczas pandemii, a Ray prowadziła program ze swojego domu w północnej części stanu Nowy Jork, z mężem, muzykiem Johnem Cusimano, jako jej chłopakiem. Obaj trafili na pierwsze strony gazet latem 2020 roku, kiedy spłonął ich dom; Ray mówił o pożarze w programie, kiedy wprowadzała się do pensjonatu na terenie posiadłości. Od tego czasu główna rezydencja została odbudowana.

READ  Chris Pratt mówi, że jego głos Mario jest „jak wszystko, co słyszałem”

„Kiedy Rachel po raz pierwszy rozpoczęła swój program 17 lat temu, zmieniła zasady gry w przestrzeni dziennej. Uczyniła gotowanie dostępnym dla publiczności, nauczyła widzów prostych rozwiązań, jak poprawić ich życie, i wywołała wspaniałe historie od celebrytów” powiedział Steve Locaccio, prezes CBS Media Ventures. Z jej przyziemnym zachowaniem.” „Jesteśmy dumni, że przez tyle lat mogliśmy produkować tak udany program z Rachel i jej zespołem. Będzie nam brakowało Rachel na antenie każdego dnia, ale zawsze będziemy częścią rodziny”.

Rachael Ray CBS Media Ventures jest wspólnie dystrybuowane i produkowane przez Harpo Productions, Scripps Networks i Watch Entertainment. Janet Annino jest producentem wykonawczym.

Mówca dzienny dla CBS Media Ventures Program Drew BarrymoreNiedawno odnowiony. Firma osiągnęła sukces m.in Sędzia Judyta Biblioteka, która zbierała dobre recenzje, próbowała zrobić to samo ze starą dr Phil Pierścionki są w sprzedaży.