22 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Zamów drewnianą tabliczkę w przedsprzedaży

GameStop mówi, że jeśli złożysz zamówienie w przedsprzedaży, dostaniesz trochę drewna The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears. Obecnie jest to jedyny sprzedawca, który to oferuje Drewniana płyta kolektora Dla osób, które zamówią w przedsprzedaży do wyczerpania zapasów, oraz dla osób, które przyjdą kupić w dniu premiery. Aby otrzymać obraz, musisz udać się do sklepu i okazać dowód zakupu.

Obecnie nie ma informacji na temat wykończenia lub bejcy (trzymamy kciuki za Wenge lub Purpleheart), ale GameStop zauważa, że ​​kolor i usłojenie drewna mogą się różnić. Mimo to wygląda uroczo, jeśli lubisz przedmioty kolekcjonerskie!

Świetny kawałek drewna dla wszystkich graczy

Zdjęcie: GameStop/Nintendo

Edycja standardowa długo oczekiwanej kontynuacji gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild Może Zamówiono w przedsprzedaży za 69,99 USDa Best Buy ma podejrzaną listę Edycja deluxe za 129,99 USD. Edycja Deluxe jest dostarczana z etui Steelbook, kolekcjonerskim zestawem przypinek i książką z grafikami, ale niestety bez drewna.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o statusie zamówienia w przedsprzedaży, odwiedź naszą bardziej rozbudowaną witrynę Królewskie łzy Przewodnik przed zamówieniem. A jeśli chodzi o ciągłe dostarczanie interesującej relacji Zelda, Zeldathon firmy Polygon powinien Cię zadowolić.

Czytaj więcej

READ  Remedy i Rockstar Games ogłaszają remake Max Payne 1 i 2 na PC, PS5 i Xbox Series X