6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

The Hurry-Up: Ohio State dostarcza czterogwiazdkowego obrońcy Maryland 2024 DeGuan Williams, pięciogwiazdkowy defensywny atak Justin Scott odkłada zaangażowanie

Ohio State zaoferowało kolejny bieg w turnieju 2024.

Perspektywa czterech gwiazdek w Maryland DeJuana Williamsa We wtorek otrzymał ofertę od trenera biegaczy Tony’ego Alforda, stając się 11. z rzędu biegaczem Buckeyes w tym sezonie.

Według rankingu 247Sports Williams jest odpowiednio 299. i 25. najlepszym w turnieju 2024. Do tej pory dodał 16 ofert Division I, w tym Arizona, Boston College, Duke, Georgia Tech, Louisville, Maryland, Michigan, Penn State, Pittsburgh, Toledo, Virginia Tech i Liberty.

Ważący 5 stóp i 11, 195 funtów Williams pomógł poprowadzić St. Francis Academy (Baltimore, MD) do kampanii 9-1 w zeszłym sezonie. Stan Ohio wykazał ostatnio duże zainteresowanie perspektywami Akademii Św. Franciszka, kiedy Perry Eliano odwiedził szkołę 12 grudnia i Prezentacja czterech defensywnych obrońców z elektrowni Wschodniego Wybrzeża.

Justin Scott odkłada zobowiązanie

Jednym z głównych celów obrony Ohio State w klasie 2024 jest odroczenie jego zaangażowania. Perspektywa pięciogwiazdkowego Chicago Justina Scotta Ogłosił we wtorek, że przesuwa swoją pierwotną wtorkową datę zobowiązania na nieokreśloną datę.

8 stycznia Scott znalazł się w pierwszej ósemce składającej się z Ohio State, USC, Notre Dame, Kolorado, Oregon, Miami, Alabama i Michigan. Tydzień później otrzymuje ofertę z Georgii, a Bulldogs mogą być w trakcie zatrudniania Scotta pomimo późnej oferty.

Z perspektywy stanu Ohio odroczenie może być tylko pozytywnym znakiem, biorąc pod uwagę, że Scott zmierzał w stronę Notre Dame przed swoim oczekiwanym zaangażowaniem we wtorek. Scott otrzymał ofertę od Buckeyes na początku tej jesieni, a następnie złożył wizytę w Columbus 1 października na mecz Rutgers. Uważany jest za 18. najlepszego kandydata i czwartego najlepszego defensywnego liniowego w klasie 2024.

Gage na oficjalną wizytę w Ohio

Jeden z najlepszych biegaczy w Ohio State w klasie 2024 zamknął Ohio State jako szkołę, do której planuje złożyć wizytę stanową w nadchodzących miesiącach. Perspektywa czterech gwiazdek na Florydzie Stacy Gaga Powiedzieć Licząc do 3 W tym tygodniu zna już cztery szkoły, które otrzymają od niego wizyty stanowe: Ohio State, Oklahoma, USC i Alabama. Inne szkoły, w których Gage znalazł się na pierwszej ósemce na początku tego miesiąca, to Kolorado, Floryda, Miami i Penn State.

„To tylko ja i Tony Alford, związek, który mieliśmy, jest po prostu wspaniały” – powiedział Gage On3 o tym, dlaczego Ohio State otrzymało oficjalną wizytę. „Rekrutował mnie, odkąd byłem na pierwszym roku, więc czemu nie?”

Gage był częstym gościem w stanie Ohio, odwiedzając Columbus trzy razy: zeszłej wiosny, zeszłego lata na obozie rekrutacyjnym i zeszłej jesieni na jednodniową wizytę w listopadzie na mecz w Michigan.

Relacja Gage’a z Alfordem jest kluczowym powodem, dla którego Ohio State jest pretendentem do znalezienia się na liście Top 150, o czym świadczy to. Wybierz się w podróż do Columbus latem, aby z nim pracować, mimo że była już oferta od Buckeyes.

„Naprawdę podoba mi się jego styl trenerski. On nawet nie tylko zdobywa kontakt. Po prostu wszyscy o nim mówią” – powiedział Gage w czerwcu. „Mówią, że jest świetnym facetem, wspaniałą osobą, wspaniałym tatą i wszystkim innym. Samo bycie jego trenerem i wszyscy, o których mówi, sprawiają, że czuję się dobrze.

Ze wszystkimi dobrymi obrońcami, którzy wyszli z tego programu, którego trenował trener Alford, zawsze myślałem: „Mogę być jednym z tych facetów”. — A może jest lepiej — powiedział Gage.

Ohio State publikuje daty obozów letnich do rekrutacji

Mówiąc o obozach rekrutacyjnych, stan Ohio oficjalnie ustalił harmonogram obozów letnich na rok 2023.

Ohio State organizuje jednodniowe obozy rekrutacyjne w dniach 8 czerwca, 12 czerwca, 14 czerwca, 15 czerwca i 20 czerwca dla uczniów szkół średnich, a 21 czerwca odbędzie się konkurs „7 na 7”. Obóz Gimnazjum 5 i 6 czerwca oraz Gimnazjum od siódmej do siódmej 13 czerwca.

READ  AP Exclusive: Jimmy Johnson odchodzi z wyścigów na pełny etat