3 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Thandwe Newton zaprzecza wyrzuceniu go z Magic Mike’a za feud z Channing Tatumem o Willa Smitha | Film

aktor Thandwe Newton Zaprzeczyła doniesieniom, że została zwolniona z nowego filmu Magic Mike po kłótni o Willa Smitha ze współgwiazdą Channing Tatum.

Newton powiedziała, że ​​opuściła film po 11 dniach kręcenia w Londynie z własnej woli.

„Thandwe Newton podjął trudną decyzję o odejściu od produkcji filmu Last Dance Magic Mike Warner Bros. Pictures, aby zająć się sprawami rodzinnymi”, powiedział w oświadczeniu rzecznik firmy.

Przedstawiciele aktorki opisali doniesienia, że ​​została zwolniona przez Tatum, który jest również producentem filmu, jako „całkowicie nieścisłe”.

Raport, który pojawił się po raz pierwszy w The Sun, wskazywał, że Tatum i Newton pokłócili się podczas omawiania incydentu podczas rozdania Oscarów w zeszłym miesiącu, w którym Smith spoliczkował Chrisa Rocka na scenie po żartie na temat łysienia jego żony.

Opisał źródło sporu jako „konfrontację” i dodał, że Tatum powiedziała: „Już z nią nie pracuję”.

Salma Hayek wcieli się w rolę Newtona.

W Magic Mike’s Last Dance Tatum powraca do roli męskiego striptizera Mike’a Lane’a, a także powraca do serii przez oryginalnego reżysera, Stevena Soderbergha, który wyszedł na drugi film.

Oba filmy zarobiły ponad 300 milionów dolarów na całym świecie. Opłacalny spektakl teatralny Magic Mike Live, spektakle w Las Vegas, Londynie, Berlinie i Australii.

W rozmowie z magazynem People Tatum wyraził nadzieję, że nowy film będzie jak „Super Bowl of stripping” ze znacznie wyższą jakością procedur niż wcześniej widzieliśmy.

Opisał też filmy jako „bardzo kobiece” i podkreślił, jak ważna jest dla niego silna kobieca rola.

„Chcę mieć równą, jeśli nie bardziej centralną, kobiecą postać, aby Mike mógł się nią bawić i prawie… nie chcę mówić, [to have her] Weź kij, ale niech film będzie o kobiecych doświadczeniach, a nie Mike’u, ponieważ tak bardzo opowiadał o Mike’u i doświadczeniach mężczyzn”.

READ  Zobacz odkrywczą sukienkę Zoe Kravitz z premiery Batmana

Newton występuje obecnie u boku Chrisa Pine’a w przeboju Amazon Wszystkie stare noże.