21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Texas A&M Aegis rozpoczyna QB Max Johnson vs Miami Hurricanes

Texas A&M Aegis rozpoczyna QB Max Johnson vs Miami Hurricanes

Texas A&M Aggies dokonuje średniej zmiany i idzie z nią Max Johnson Według wielu raportów i potwierdzonych przez ESPN, jako początek sobotniego meczu z Miami Hurricanes.

Johnson, transfer z LSU, wykonał tylko cztery podania w pierwszych dwóch meczach Aggies. Król Heinza Wystartowała w obu tych zawodach, w tym w zeszłym tygodniu przegrała 17-14 dom dla Appalachian State. Trener Jimbo Fischer powiedział na początku tygodnia, że ​​rozważy wszystkie opcje, aby pomóc wyeliminować ofensywę. Aggies (1-1) zajmuje 100. miejsce w kraju pod względem wykroczeń i 102. pod względem wykroczeń ogółem.

W przegranej z Appalachian State, Texas A&M zdobył tylko jedno przyłożenie w ofensywie, a King ukończył 13 z 20 na 97 jardów bez przyłożenia. Aggies udało się tylko 186 jardów całkowitego ataku w 38 sztukach.

Johnson, King i prawdziwy nowy uczeń Conor Wegman Walczył o swój przedsezonowy start-up. King wygrał pracę, ale Fisher powiedział, że konkurencja jest blisko.

Johnson, 6-5, 220 funtów, rozpoczął 12 meczów w LSU w zeszłym sezonie i zdał na 2815 jardów i 27 przyłożeń z sześcioma przechwytami. Ma również dwie inicjatywy jako prawdziwy pierwszoroczniak w 2020 roku. Johnson, syn byłego rozgrywającego NFL, Brada Johnsona, ogłosił w grudniu zeszłego roku, że przeprowadzi się do Texas A&M, gdzie był jego brat, Jake Johnsonto wąski koniec dla pierwszoroczniaków.

READ  Lacrosse mężczyzn Maryland wygrywa mistrzostwa kraju