15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Test aplikacji Google Home „Projekt nowej generacji”

Test aplikacji Google Home „Projekt nowej generacji”

Na początku tego roku zmodernizowaliśmy Google Dwie podstawowe metody Ludzie wchodzą w interakcję z aplikacją Dom. Firma drażni się teraz „projektem nowej generacji dla aplikacji Google Home” i jest Poszukuję testerów.

„Zaufany tester Google Nest” to Posługiwać się usługa testowania produktów Środek Zatrudnić „grupę bardzo zaangażowanych testerów, którzy chcą pomóc Google Nest w testowaniu niewydanego produktu”.

Ten program skupi się na projekcie nowej generacji aplikacji Google Home. Testerzy, którzy już korzystają z urządzeń Google Nest i chcą podpisać umowę o zachowaniu poufności (NDA), będą mogli wziąć udział.

„Projekt nowej generacji” to jedyny opis, jaki mamy dzisiaj, podczas gdy „Wymaganie” wskazuje, że potrzebujesz „dowolnego z produktów Google Nest, w tym: termostatów, Wi-Fi, głośników, monitorów, kamer, dzwonków do drzwi, zamków i Nest Protect (alarmy dymu), urządzenia Chromecast”. Dodatkowo:

Aby sterować produktami, musisz też użyć aplikacji Google Home lub Nest.

musisz Utwórz konto z Centercode, aby się zarejestrowaćBędzie podlegać umowie o zachowaniu poufności (NDA).

  • Projekt nowej generacji Google Home

Google na I/O 2022 w maju pokazuje przeprojektowaną aplikację Home Dla tabletów z systemem Android Która wygląda dziś prawie tak samo, ale używa szyny nawigacyjnej. Ten element na dużym ekranie wygląda dziwnie z tylko dwiema zakładkami. Nie jest jasne, czy jest to „projekt nowej generacji”, o którym mówi się dzisiaj. Tymczasem Google również planuje program Aplikacja domowa dla Wear OS.

Przedstawiamy najnowsze aktualizacje aplikacji Google Home Interaktywny przełącznik urządzeń W zakładce sieć / główna. Możesz szybko wykonać określone czynności (odtwarzanie/pauza, głośność, włączanie/wyłączanie i jasność) za pomocą dotknięcia lub przesunięcia. Tymczasem Zakładka domyślna Został również przeprojektowany z menu zip, aby wyświetlać „Ostatnie i powiązane aktualizacje”.

Aplikacje Google na tablety z Androidem

Mamy nadzieję, że projekt Google Home nowej generacji wyjdzie poza projekt wizualny/fizyczny i poprawi wydajność. Google powinien również uprościć podstawowe interakcje i zwiększyć niezawodność.

READ  Nie będzie można używać myszy Bluetooth z urządzeniem Apple Vision Pro

Więcej na stronie głównej Google:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji: