26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Taylor Swift mówi absolwentom, aby ogarnęli panikę w przemówieniu na rozpoczęcie NYU

Taylor Swift mówi absolwentom, aby ogarnęli panikę w przemówieniu na rozpoczęcie NYU

Płodny piosenkarz pop otrzymał w środę doktorat honoris causa w dziedzinie sztuk pięknych na Uniwersytecie Nowojorskim, wręczając go w tym roku. Przemówienie inauguracyjne na stadionie Yankee.

„Jestem w 90% pewna, że ​​głównym powodem, dla którego tu jestem, jest to, że mam piosenkę zatytułowaną „22” – zażartowała.

Pomimo braku czteroletniego doświadczenia w college’u, Swift wykorzystała swoje prawie 20-minutowe przemówienie, aby dać absolwentom „sztuczki życiowe” dotyczące poruszania się po studiach i wczesnej karierze, w tym „Life Can Be Heavy”, „Aby nauczyć się żyć z Relax ”.

Wyzdrowiejemy. Będziemy się z tego uczyć. Dzięki temu staniemy się bardziej odporni. Dopóki mamy szczęście oddychać, będziemy oddychać, oddychać, oddychać głęboko, wydychać” – powiedziała. „A teraz jestem lekarzem, więc wiem, jak działa oddychanie”.

Swift został po raz pierwszy ogłoszony jako początkowy mówca na New York University Powrót w marcu Za masowe podniecenie fanów 11-krotnego zdobywcy Grammy. Niektórzy nawet próbowali Kup bilety na koncerty absolwentów.
Przed ukończeniem studiów Konserwatorium Muzyczne Clive’a Davisa na Uniwersytecie Nowojorskim zaoferowało w tym roku pełny kurs na temat Taylor Swift, prowadzony przez Brittany Spanos, pisarkę Rolling Stone. ten Kurs objęty Droga do sławy Swift, a także jej postać publiczna.
READ  „Nie wiem, czy wiek ma znaczenie”