25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Takashi Izuka: Sonic Frontiers to „kolejny krok na następne dziesięć lat” Sonic

Takashi Izuka: Sonic Frontiers to „kolejny krok na następne dziesięć lat” Sonic

Zdjęcie: SEGA

Szef Team Sonic, Takashi Izuka, wielokrotnie wspominał o tym, że „kluczowy punkt” w historii serii Sonic był Przeskakiwanie z rozgrywki 2D do 3D. Teraz, jeszcze w tym roku, Sega wzniesie serię Sonic the Hedgehog na nowy poziom dzięki „otwartej” rozgrywce w granice wokalne.

To ogromna zmiana dla Sonica, którą Sega wyraźnie zbuduje w ciągu najbliższych 10 lat, wspomniał Iizuka podczas niedawnego wywiadu dla GamesBeat. Wykorzystał również ten moment, aby wyjaśnić (ponownie) jak „przewijane w bok” były gry Sonic pierwszej generacji i jak druga generacja była znacznie nowocześniejszą rozgrywką (chyba dźwiękowa przygoda) i Sonic Frontiers są teraz „następnym krokiem” z koncepcją otwartej przestrzeni:

„To, co teraz robimy, to kolejny krok. To już prawie trzecie pokolenie. Wiemy, że pokazujemy fanom coś nowego, co może jeszcze nie mieć dla nich sensu.

„Ale naprawdę chcieliśmy pomyśleć o tym, gdzie musimy używać Sonic w ciągu najbliższych 10 lat. Jakiego rodzaju rozgrywki potrzebujemy, aby zacząć budować, aby ludzie byli zmotywowani na przyszłość? Sonic Frontiers to kolejny krok na następne 10 lat. Mamy nadzieję, że fani uwierzą w nas i będą cieszyć się tym, co robimy”. Dajemy im to. Nie możemy się doczekać, kiedy zagrają i naprawdę zrozumieją, o co w tym chodzi”.

W 2021 roku Iizuka opisał kolejną grę Sonic (Sonic Frontiers) jako grę „Powstanie” nowoczesnych gier Sonic – Obietnica zachowania wszystkich wyjątkowych cech Sonic i szybkiej akcji poprzednich współczesnych gier Sonic w nienaruszonym stanie. Wcześniej w tym tygodniu dowiedzieliśmy się również, że Sonic zajmie Około 20 – 30 godzin do ukończeniai „łatwo” być dwukrotną ilością suplementu.

Nie możesz się doczekać nowej przygody Sonica na otwartej przestrzeni? Co sądzisz o tym, że jest to „kolejny krok” w rozwoju serii gier wideo Sonic? Zostaw swoje własne przemyślenia poniżej.