6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sześciu podających graczy do rozważenia odpadnięcia w warcabach

Sześciu podających graczy do rozważenia odpadnięcia w warcabach

Kelsey może kwalifikować się jako przereklamowany gracz fantasy, a nie okrutny „popiersie”, ale wkrótce będzie miał 33 lata i będzie Jest wyraźnie na etapie schyłkowym w swojej karierze – Do tej pory został wybrany jako top 20. Jardy Kelce na tor spadły o prawie 20 procent w ciągu ostatnich trzech sezonów z Trek Hill poza boiskiemdodano Kansas City jojo smith schuster Aby zagrać na automacie poza sezonem.

Kelsey jest poborem wyższym niż Mark Andrewsmłodszy o sześć lat, zgubił się Markiz Brown W rozgrywkach zdobył 15 bramek na koniec sezonu w zeszłym sezonie, w porównaniu do zaledwie czterech dla Celci. Uczyń to logiczne!

ADP Suttona wyglądał jak Jedna z najstraszniejszych w ostatnich wspomnieniach Tim Patrick Spadłem na ten sezon, ale teraz jest regularnie przereklamowany. Chociaż jest to zdecydowanie duży impuls Russell Wilson Jako rozgrywający, zespół ADP Suttona traktuje go jak Top 20 WR, a on jest bardzo agresywny. Gol Suttona na tor zmniejszył się o 38% i Jego jardy na tor spadły z 2,10 do 0,48 (!) z Jeudym na boisku w zeszłym sezonie.

Innymi słowy, mimo że Jodi przeżywała poważne skręcenie kostki, 83% Punktów Fantastycznych Suttona pochodziło z Ze swoim kolegą z drużyny wyłączanie pole w zeszłym sezonie. Chociaż tego lata było trochę szumu wokół Wilsona i Sutton, Jest prawdziwy argument The Niewłaściwy odbiorca Denver jest przygotowywany jako pierwszy w ligach fantasy.

Allen ma bezpieczną ziemię i rozgrywającego, którego może w niego rzucić, ale ten 30-latek co sezon od 2017 roku przeskakuje na każdym torze. W zeszłym roku zajął tylko 30. miejsce na 90 kwalifikujących się WR. Co najważniejsze, Allena Cele i produkcja fantasy gwałtownie spadły Raz Joshua Palmer Przejął pozycję WR3 z Los Angeles na ostatnie pięć tygodni ubiegłego sezonu.

READ  Pingwiny podpisują się z Evgeni Malkinem przez cztery lata

[It’s fantasy football season: Create or join a league now!]

Allen widział sytuację inaczej Jego wskaźnik biegania na bramkę na tor spadł z 27 procent do 20 procent, gdy Palmer był na boiskudrugi rok w całym roku Liczby, aby zobaczyć więcej akcji w 2022.

San Francisco 49ers: Depo Samuel

Samuel jest jednak wybierany jako fikcyjna przyszłość wśród ośmiu najlepszych graczy Brak miejsca w rankingu 50 najlepszych tras biegowych lub 25 najlepszych bramek w ostatnim sezonie. Jego rola w tegorocznej grze przewijania pozostaje znakiem zapytania, gdy San Francisco zamienia się w Lanca drzewnaktóry pracował wyłącznie z Brandon Ayuk Przez całe lato Samuel walczył głównie o nowy kontrakt. Rozpoczyna się nowy start QB w San Francisco w pełni zaatakować Różne poziom pola Z Jimmy Garoppolo.

Trey Lance może nie pomóc fikcyjnym perspektywom Deebo Samuela tak bardzo, jak mogłoby się wydawać. (Zdjęcie: Christian Petersen/Getty Images)

Samuel Dynamo jardów po połowu Kto będzie grał na całym boisku, ale w zeszłym sezonie był pierwszym, który przegapił mecz. Był to również pierwszy raz, kiedy widział ponad 81 bramek. Samuel jakoś się pospieszył Osiem stopni w zaledwie 59 próbachI weszła do pokoju RB dla 49ers w 2022 roku znacznie lepiej i głębiej.

Od Samuela nie oczekuje się, że zobaczy prawie taki sam rozmiar, jak inni odbiorniki, którzy zrobili go wokół niego, co czyni go ryzykownym wyborem fantazji w drugiej rundzie.

Seattle Seahawks: DK Metcalf

Metcalf wciąż jest wybierany jako 20 najlepszych fikcyjnych przyszłości, pomimo przegranej Seattle Russell Wilson w okresie wakacyjnym. Jeno Smith Został nazwany QB1 i (i Alternatywa jest niewiele lepsza), Piła Metcalfe Przecina swoje jardy w każdej grze na pół i zmniejsza swój docelowy udział Poniżej kolega Tyler Lockett Smith grający rozgrywającym.

READ  Mistrzostwa Świata na żywo: Chorwacja walczyła z Marokiem; Niemcy kontra Japonia do przodu

Metcalf jest wystarczająco utalentowany, by nagle przezwyciężyć swoją niepewną sytuację (Seattle też W zeszłym sezonie prowadził zdecydowanie najmniej meczów w NFL), ale zdał sobie sprawę, że bardzo skorzystał na zespole Hall of Fame, który celował w niego bardziej na stałe w strefie końcowej niż jakikolwiek inny WR w lidze.

I nawet nie zaczynaliśmy w Metcalf „karmić” Do teraz.

[2022 Fantasy Draft Rankings: QBs | RBs | WRs | TEs | DEFs | Ks]

Waszyngton Liderzy: Terry McLaurin

Straszny Terry jest jednym z najlepszych skrzydłowych w piłce nożnej, ale został stworzony do bardzo wysokiej fantazji, jakby nie był już obciążony złym nastawieniem rozgrywającego. Carson Wentz Był jednym z najcelniejszych QB w lidze w zeszłym sezonie Teraz będziesz grał na zewnątrz i wzdłuż linii ofensywnej. Ponadto debiutant WR Jahan Dotson Mówi się, że z Wentzem pokazał więcej chemiiwięc trudno mi zaklasyfikować McLaurina, który strzelił 23-318-0 w ostatnich siedmiu meczach w zeszłym sezonie, do pierwszej piętnastki WR, takiej jak ADP.

Wyobraź sobie, że wcześniej stworzyłeś Maclaurina Allen Robinson W tym roku.