6 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sykkuno wyjaśnił, dlaczego opuścił Twitch na YouTube podczas transmisji na żywo

Sykkuno wyjaśnił, dlaczego opuścił Twitch na YouTube podczas transmisji na żywo

będziestreamer znany ze współpracy z grupami takimi jak OfflineTV i serpentyny takie jak Valkyraeogłosił swój ruch z Twitch na YouTube w poniedziałek. To popularne urządzenie do przesyłania strumieniowego było jednym z najlepszych twórców platformy z ponad czterema milionami obserwujących, a według stanu na październik 2021 r. zajęło 28. miejsce na liście najlepszych twórców transmisji strumieniowych na żywo na Twitchu. go do opuszczenia Twitcha. Ciccone powiedział, że czuł, iż Twitch go nie „docenia” i ujawnił, że pracownik Twitch błędnie napisał swoje imię podczas transmisji W oficjalnym piśmie.

Podczas transmisji Sykkuno udostępnił zrzut ekranu wiadomości e-mail, którą otrzymał od Twitcha. Treść wiersza tematu wiadomości e-mail jest następująca: Umowa Twitch x Sukkuno.

„Mam być 28. najlepiej zarabiającym na platformie – i 45. najczęściej obserwowanym na platformie – i nazwali mnie „Sukkuno” w oficjalnym e-mailu” – powiedział. „To znaczy, może mam dużo ego czy coś, ale byłem w szoku”.

Ciccino powiedział, że przejście do YouTube nie było oczywistym wyborem i że była to „bardzo trudna” decyzja. Udało mu się zwiększyć swoją publiczność na Twitchu, gdzie poznał innych rówieśników i Przyjaciele tacy jak Ludwig Ahgren. Poza tym różnica między umowami Twitcha i YouTube nie była tak odległa. YouTube nie oferował mu więcej pieniędzy, ale program miał lepsze godziny – chociaż Sykkuno powiedział, że nie był to dla niego wielki los. Ostatecznie Ciccino powiedział, że trafił na YouTube, ponieważ firma „dała mi lepszą ofertę. Poprawnie przeliterowali moje nazwisko, co było dużym plusem”.

Polygon skontaktował się z Twitchem w celu skomentowania wiadomości. Przedstawiciel firmy powiedział: „Nie komentujemy poszczególnych twórców/spraw z poszanowania prywatności wszystkich zaangażowanych”.

Sykkuno to wszechstronny streamer o łagodnej i nieśmiałej osobowości. Rozpoczął nadawanie? Telewizja offline Maine Craft serwer Od tego czasu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych nazw w tworzeniu treści. Sykkuno teraz regularnie współpracuje z innymi popularnymi kanałami nadawczymi, takimi jak zwłoki mężaI LudwigI nawet grali Pomiędzy nami Z Aleksandrią Ocasio-Cortez (DN.Y.).

READ  Airdrop sprawia, że ​​wycięcie MacBooka jest przydatne

„Nie czułem się tam doceniony, chłopaki. Nie potrafili nawet poprawnie przeliterować mojego imienia. Więc zacząłem myśleć, mam zamiar wziąć [the YouTube] Umowa”. Wcześniej w transmisji wspomniał również, że nie został zaproszony do Twitch Rivals — z dwoma wyjątkami, gdy jego przyjaciele prowadzili wydarzenie — i nie czuł się doceniony, mimo że strumienie były przyjazne dla wszystkich grup wiekowych i dobre dla reklamodawców. Sykkuno powiedział: „Chciałem pracować”. Poważniej za mniejsze pieniądze, ponieważ myślałem, że bardzo lubię Twitcha, ale nie potrafili nawet poprawnie przeliterować mojego imienia”.

Mógłbyś Zobacz cały strumień I przyszłość, która w nią wpłynie Kanał Youtube.