30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Subskrypcja GTA online daje wczesny dostęp do samochodów, gotówki i nie tylko

Subskrypcja GTA online daje wczesny dostęp do samochodów, gotówki i nie tylko

Logo GTA+ obok kobiety wchodzącej do sekcji VIP klubu w GTA Online.

zdjęcie: gry rockowe

Rockstar Games ogłosiło dziś nową usługę płatnej miesięcznej subskrypcji GTA+ dla Grand Theft Auto Online. GTA+, które zadebiutuje 28 marca, będzie dostępne tylko dla graczy PS5 i Xbox Series X/S i zaoferuje subskrybentom miesięczne wpłaty gotówkowe, ekskluzywny dostęp do nowych nagród, podwójne i potrójne wydarzenia związane z PD i nie tylko.

Zawarte w nowo ogłoszonej usłudze, który będzie kosztować 6 USD miesięcznie, to zróżnicowana lista bonusów i korzyści. Niektóre są lepsze od innych. Większość graczy prawdopodobnie będzie zainteresowana miesięcznym depozytem w wysokości 500 000 $ na swoim koncie GTA Online Konto bankowe. Jeśli chcesz kupić tyle pieniędzy za pomocą karty Shark, będzie to kosztować 10 USD. Więc samo to może sprawić, że plan będzie dla niektórych opłacalny.

Kolejną cechą jest wczesny dostęp do nowego samochodu i darmowe aktualizacje do tego samochodu, wyłącznie dla członków GTA+. Abonenci GTA+ otrzymają bezpłatny sklep samochodowy i członkostwo w LS Car Meet, co jest szczególnie przydatne dla nowych lub powracających graczy. LS Car Meet i misje w sklepie samochodowym to najlepsza nowa zawartość GTA Online Ma to teraz w grze.

Oto pełna lista wszystkiego, co Rockstar ma do zaoferowania subskrybentom GTA+ w pierwszym miesiącu i później:

  • 500 000 $ automatycznie dostarczone na Twoje konto bankowe Maze.
  • Principe Deveste Eight – wraz z darmowym ulepszeniem Hao’s Special Works, zanim będzie dostępny dla ogółu społeczeństwa – a także HSW Orange Trip i HSW CMYK Glitch Liveries.
  • Sklep samochodowy znajduje się w La Mesa. Obecni właściciele sklepów samochodowych mogą wprowadzić się bez dodatkowych kosztów.
  • Opłata członkowska LS Car Meet została zniesiona. Obecni członkowie LS Car Meet z GTA+ otrzymają rekompensatę w wysokości 50 000 $ GTA w tym okresie wydarzenia.
  • Właściciele jachtów mogą uaktualnić do Aquarius Super Yacht bez dodatkowych kosztów.
  • Koszulka i spodenki do koszykówki Gussét Frog Tee i Broker Prolaps są automatycznie dodawane do Twojej garderoby.
  • Malowanie skrzyni biegów dla Mammoth Avenger, HVY APC i TM-02 Khanjali.
  • Wybór bezpłatnych farb i emblematów dla warsztatów samochodowych.
  • 3x GTA$ i RP za serię wyścigów Special Works Hao.
  • 2X Car Meet Rep w serii wyścigów ulicznych.

Przez pierwszy miesiąc i tylko 6 USD to nie świetny Lista gadżetów i dodatków. Jednak Rockstar obiecuje również, że z czasem będzie nadal oferować nowe i ekskluzywne nagrody i prezenty członkom GTA+. Mamy więc nadzieję, że nadchodzące miesiące przyniosą lepsze nagrody lub bardziej przydatne ekskluzywne przedmioty. Osobiście chciałbym, aby miesięczny depozyt wzrósł do 1 miliona dolarów.

Rockstar tego nie potwierdził Kotaku Że wszystkie bonusowe przedmioty, takie jak samochody i jachty, pozostaną z graczami nawet po tym, jak przestaną płacić za usługę. Potwierdził również, że nadchodzące miesiące obejmą nowy ekskluzywny wczesny dostęp dla nadchodzących pojazdów.

Niedawno ogromny symulator przestępczości online firmy Rockstar w otwartym świecie przeszedł na PS5 i Xbox Series X/S, Wygląda na to, że w najbliższym czasie nie ma żadnych oznak zniknięcia. Teraz mamy GTA+, a tym bardziej dowód na to GTA Online Jeszcze nie bliski śmierci. Aczkolwiek dziwne jest, że ani nowo zaktualizowana wersja gry, ani ta nowa opcja subskrypcji nie są jeszcze dostępne dla graczy na PC. Kotaku Skontaktowałem się z Rockstar w sprawie planów dla graczy na PC.

Rockstar nie jest pierwszą firmą, która uruchomiła usługę subskrypcji premium dla trwającej gry na żywo. Innym przykładem jest Epic’s Fortnite Crew, która jest podobnie uregulowana Usługa subskrypcji Został uruchomiony w grudniu 2020 roku.

READ  Demontaż zegarka Pixel Watch pokazuje „brzydkie” wnętrze, daje mocny klimat pierwszej generacji