15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Strands „The New York Times” ma teraz własną aplikację do gier

Strands „The New York Times” ma teraz własną aplikację do gier

Gałęzie, New York Times’ Ta urocza gra polegająca na wyszukiwaniu słów została oficjalnie dodana do aplikacji NYT Games na iOS i Androida.

Dla mnie osobiście to coś ogromnego. Gałęzie Stało się moim ulubionym New York TimesaGry od czasu ich uruchomienia w wersji beta w marcu, ale byłem zirytowany, ponieważ musiałem przełączać się między aplikacją a przeglądarką, aby wykonywać codzienne czynności. słowo, Spinki do mankietówI Gałęzie. Teraz mogę rozwiązywać wszystkie zagadki bezpośrednio w aplikacji, popijając poranną kawę. To są drobnostki!

Wszystko smyczki Zagadka ma temat. W tym temacie wskazano słowa, które należy znaleźć — w tym słowo „spangram”, które… rozciąga się Po przeciwnych stronach układanki. Każda litera w układance jest używana jako słowo tematyczne lub spangram. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz uzyskać wskazówki, znajdując na tablicy trzy słowa niezwiązane tematycznie.

Gałęzie Jest offline New York Timesa„Trzecia najczęściej wyszukiwana gra, zaraz za Wordle I spinki do mankietów, Jest „bardzo popularny”, jak np Spelling Bees, The New York Times On mówi W poście na blogu. Większość ludzi już kończy swoją pracę Gałęzie Łamigłówki też: „Konsekwentnie widzimy, że 83 proc smyczki Gracze codziennie znajdują Spangram, a wskaźnik jego ukończenia wynosi około 81%, co jest zbliżone do Prosta krzyżówka I płytki„. smyczki Zostaną one dodane głównie do twojej karty gry New York Timesa Wniosek „jeszcze w tym roku”.

Korekta 27 czerwcaW poprzedniej wersji tego artykułu błędnie napisano nazwę słowa, które stanowi ciąg dalszy smyczki puzzle. To słowo to spangram, a nie spanogram.

READ  Gracze ligi stają w obliczu wiecznie tajemniczego zakazu z powodu możliwego błędu